Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSPGA 2018: Wygraj jedną z 20 jednodniowych wejściówek [ZAKOŃCZONY]

CD-Action czwartek, 4 października 2018, 14:41 Konkurs

Już w następny weekend zaczyna się jedna z największych imprez dla graczy w Polsce, czyli PGA 2018. Dzięki temu konkursowi macie szanse wejść na nią za darmo.

Zadanie jest stosunkowo proste. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć możliwie dokładnie na pytanie: ilu było zwiedzających na PGA 2017? Odpowiedź należy wysłać na adres konkurscda@cdaction.pl, ale nie wcześniej niż dzisiaj o godzinie 20:00. Wygra dwadzieścia pierwszych prawidłowych odpowiedzi, które dotrą na naszą skrzynkę o 20:00 lub później. Wejściówki zostaną wysłane jutro w godzinach pracy redakcji.

Zwycięzcy będą mogli wybrać, czy chcą wejść na targi w sobotę czy w niedzielę. Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia jednej osoby na teren targów w wybrany dzień.

Zwycięzcy

Wszystkie 20 wejściówek zostało rozesłane do osób, kótrych maile dotarły na naszą pocztę o 20:00 lub później, a które podały prawidłową odpowiedź czyli 72817 zwiedzających. Wejśćiówki wysyłałem w kolejności nadchodzenia zgłoszeń. Wszystkim dziękuję za uczestnictwo i informuję, że dziś będzie kolejny konkurs, w którym można będzie wygrać wejściówki na PGA Vip Day.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PGA 2018,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 4 października 2018, 20:30   tupolew519
Może wygram.
czwartek, 4 października 2018, 17:28   Dominik1989
Szkoda że tak późno to zobaczyłem. Może się uda.

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

PGA 2018: Rekordowa 13. edycja za nami

News
poniedziałek, 22 października 2018

pga-2018-rekordowa-13-edycja-za-nami W weekend 12-14 października Poznań stał się stolicą polskiego, a może i europejskiego gamingu. W dziesięciu pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Poznań Game Arena – wyjątkowa z co najmniej kilku powodów.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z