Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

OutRun Online Arcade zapowiedziane

Piotrek66 piątek, 19 grudnia 2008, 19:32 News
OutRun Online Arcade - logo
OutRun Online Arcade - logo

OutRun jest jedną z najbardziej kultowych serii wyścigów, a jej pierwsza część pojawiła się jedynie na automatach. Jak się okazuje, wkrótce doczekamy się kolejnej odsłony.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, które mówiły, że powstanie OutRun Arcade Online. Po kilku tygodniach firma Sega postanowiła zrzucić zasłonę milczenia i ujawniła, że wspomniana produkcja rzeczywiście powstanie - na Xboxa 360 i PlayStation 3. Dystrybuowana będzie drogą elektroniczną, poprzez Xbox Live Arcade i PlayStation Network.

W grze znajdziemy dziesięć maszyn Ferrari, a także 15 tras z poprzednich odsłon serii. Tytuł trafi do sieciowych usług Microsoftu i Sony na początku przyszłego roku, a za produkcję odpowiedzialne jest studio Sumo Digital.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
0

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z