Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS„World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec” – wygraj książkę [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 4 października 2018, 10:45 Konkurs
pc
World of Warcraft: Traveler
World of Warcraft: Traveler

W księgarniach pojawiła się nowa książka osadzona w świecie World of Warcraft. Tym razem skierowana do młodszych odbiorców, choć i starsi znajdą w niej coś dla siebie. W naszym konkursie macie szansę wygrania jednego z pięciu egzemplarzy.

Minęły lata od dnia, w którym dwunastoletni Aram ­Thorne, bystry chłopiec z nieodłącznym szkicownikiem w dłoni, widział po raz ostatni swojego ojca. Gdy więc kapitan Greydon Thorne schodzi na brzeg i proponuje synowi, by ten dołączył doń na pokładzie okrętu, Aram ma wrażenie, że ktoś mu na nowo namalował cały świat. Na morzu jednak Aram napotyka pewne problemy w kontaktach z załogą, szczególnie zaś z drugim matem Makasą – nad wyraz twardą nastolatką, która z niechęcią przyjęła Arama pod swoją komendę. Gdy wreszcie Aram zaczyna się odnajdywać na pokładzie ojcowskiego okrętu, banda piratów atakuje statek i po raz kolejny świat chłopca zostaje wywrócony do góry nogami.

Aram i Makasa próbują razem odnaleźć drogę do domu i napotykają na swej drodze różne istoty – te przerażające i te wspaniałe. Aram próbuje zrozumieć mieszkańców Azeroth, kreśląc ich portrety w swoim szkicowniku i nawiązując nieprawdopodobne przyjaźnie.

W podróży używają starego kompasu Greydona, lecz ten nigdy nie wskazuje północy. Skoro kompas nie prowadzi Arama i Makasy do bezpiecznego domu, ku jakiemu przeznaczeniu ich wiedzie?

Książka zawiera 21 ilustracji Arama przedstawiających świat Azeroth!

Fragment książki dostępny jest TUTAJ

Aby wziąć udział w konkursie, należy podobnie jak bohater książki wykonać szkic lub rysunek mieszkańca Azeroth. Może to być postać występująca w grze, ale może być też całkowicie wymyślona przez Ciebie. Link do pracy umieszczonej publicznie (tak, aby każdy chętny mógł ją zobaczyć) wraz z kilkoma słowami opisu należy zamieścić w jednym komentarzu pod tym newsem (nie na Facebooku!).

Na propozycje czekamy do wtorku włącznie (25 września do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 7-9 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Spośród nadeslanych prac zdecydowaliśmy się nagrodzić książkami następujące osoby:

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - World of Warcraft: Traveler. Wędrowiec" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, MMO, Blizzard Entertainment, CD Projekt, Activision Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 4 października 2018, 22:31   wenek3
@Maciejka01 Statystyki mówią co innego, tym bardziej że Battle for Azeroth jest najlepiej sprzedającym się dodatkiem, lepiej nawet od WoTLK
czwartek, 4 października 2018, 12:36   Maciejka01
WarCraft jest dla mnie martwy po WoTLK i od momentu kiedy to Cataclysm się pojawił. Potem stawał się bardziej martwy z każdym dodatkiem.
wtorek, 25 września 2018, 23:00   Goorsky1979
https:i.imgur.com/KRU7ZiN.jpg
Orczyca pracująca o wdzięcznym imieniu Crushkok - nic więcej dodawać nie trzeba, niechaj przemówi obraz.
wtorek, 25 września 2018, 22:15   katkowa
https:imgur.com/gallery/5bpBnjq
Już od dawna, za czasów Cataclysmu interesowała mnie postać Tyrande, Wielkiej Kapłanki. Podczas grania w dodatek Legion uwielbiałam przebywać w Val'Sharah. Zdecydowałam się na Tyrande, gdyż to wielka i znacząca postać w całym Azeroth. Nawet Zrodzone w Nocy Elfy (Nightborne Elves) wspominają ją, mimo iż przebywali 10 tyś. lat w odizolowaniu od świata. Zwiedzając świat Azeroth od zawsze uwielbiałam nocne elfy, dlatego ta elfka została przeze mnie namalowana (A4, plakatówkixd)
wtorek, 25 września 2018, 21:20   SmalecxokFTH
W Azeroth żyją peony, ale mój nazywa się Johny. Naszkicowany peon może i przypomina wszystkie inne z Warcrafta, ale to peon wyjątkowy. Dba o czystość Orgrimmaru, chroni bestii kodo i nie je mięsa. Dodatkowo jest przodownikiem pracy i przykładem dla swoich przyjaciół. Orczyce i orkowie, oto najwspanialsza postać w WoWie: https:imgur.com/gallery/22yduAV
wtorek, 25 września 2018, 15:10   kosbartek
Plus SZKIC. A chyba haft nie jest szkicem.
wtorek, 25 września 2018, 15:10   kosbartek
a nie wykonana praca jakiś czas temu
wtorek, 25 września 2018, 15:09   kosbartek
Czy jest ok używanie starych prac?
"Aby wziąć udział w konkursie, należy podobnie jak bohater książki wykonać szkic lub rysunek mieszkańca Azeroth." To brzmi jak zasada
wtorek, 25 września 2018, 14:17   toxotes
Jeszcze raz podaję link: https:imgur.com/LtHZvGR
wtorek, 25 września 2018, 14:11   toxotes
https:imgur.com/LtHZvGRIsya Trueweaver - elfia wieszczka obdarzona zdolnością dostrzegania fragmentów przyszłości i znaków przepowiadających nadchodzące wydarzenia. Nosi opaskę na oczach, aby dostrzegać rzeczy takimi, jakie są naprawdę. Potężna uzdrowicielka silnie związana z siłami natury i wykorzystująca jej moce do leczenia najpoważniejszych ran i chorób.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z