Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWargaming pracuje nad nowym darmowym MMO

DavyStrange środa, 19 września 2018, 12:51 News
pc
World of Tanks
World of Tanks

Firma otworzyła w tym celu nowe studio w Wielkiej Brytanii, dowodzone przez branżowego weterana.

Wargaming pochwalił się, iż pieczę nad biurem w Guildford obejmie Sean Decker, developer obecny w branży już od 17 lat. Współtworzył m.in. SimCity, Mirror’s Edge’a czy Battlefielda, a także Eve Online. Ten ostatni tytuł jest tu szczególnie istotny – studio pracuje bowiem nad multiplatformowym MMO, opartym na modelu free-to-play i napędzanym przez Unreal Engine. Decker nie kryje entuzjazmu:

Biorąc pod uwagę ekspansję Wargamingu na wiele kontynentów i krajów, jestem podekscytowany otwarciem nowego studia w Wielkiej Brytanii i możliwością prowadzenia prac nad nową grą. Nie możemy się doczekać zbudowania fantastycznego zespołu w Guildford.


À propos zespołu: w oddziale w Guildford ma początkowo pracować 25 osób, lecz liczba ta zwiększy się zapewne, gdy prace nabiora rozpędu. Wargaming już rozpoczął rekrutację.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 22 września 2018, 19:42   TheLastUnreal
@orzel286 już zrobili(Wargaming) jako tako: Master of Orion
czwartek, 20 września 2018, 13:57   gelinor
WoT coś tam zawojował tylko dlatego, że jest grą z czołgami. Gdyby zamiast pancerniaków było cokolwiek innego już by nie istniał z takimi mechanikami i podejściem developera.
czwartek, 20 września 2018, 8:47   V1nci
Ja już podziękuję za te ich gry. Serwis jest tak wspaniały, że nie wiedzą jak naprawić grę. Zresztą czego ja mogę się spodziewać po studiu, które ukrywa się przed skarbówką swojej ojczyzny...
środa, 19 września 2018, 20:04   toyminator
@animatiV W Sumie gram w statki, i gra się lepiej niż w czołgi. Raz że są boty,dwa że random imo jest ciut lepszy, i więcej expa oraz hajsu za bitwę.Nawet tragiczną. Po za tym dużo fajny fantów, i premek za proste misje. Teraz znowu będzie można zdobyć 8 tier, wykupić dwa niższe..Ba Taka 10 jest za węgiel, w ciągu roku wolnego grania, masz 10 tier.
środa, 19 września 2018, 16:05   animatiV
@toyminator Raczej po WG nie ma się czego spodziewać. Pewnie do tego dojdzie, iż w grze będą same premki a Rosjanie będą mieć lepiej od Europejczyków gdyż wiemy kto płaci im więcej (My - Europejczycy tak dla ścisłości).
WG myśli że znowu zawojują rynek jak było z WoT tyle że każdy kto grał w ich grę, posiada już odpowiednie uprzedzenia.
środa, 19 września 2018, 14:15   Nikczemnikzlasu
Mało czasu i pieniędzy zabiera wam WoT? - do graczy
środa, 19 września 2018, 13:50   orzel286
World of spaceships? Yaaaaay.... :/
środa, 19 września 2018, 13:20   toyminator
Czytaj: Kolejna gra, która będzie miała idiotyczne RNG, i brak balansu XD Oczywiście jeśli to będzie gra tego typu co Wot albo Wows
środa, 19 września 2018, 12:59   JANEKzPAKOWNI
Fajnie jak by powstalo cos ala Re-Volt polaczone ze StuntGP i tam opcja multi mmmm to je to

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z