Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSBamboo Folio A5 – wygraj cyfrowy notatnik [ZAKOŃCZONY]

Ghost środa, 3 października 2018, 12:44 Konkurs
Bamboo Folio
Bamboo Folio

Jeśli nadal wolicie robić notatki odręcznie lub rysować na papierze, a mimo tego chcielbyście skorzystać ze swojej pracy w wersji cyfrowej, dajemy Wam szansę zdobycia notatnika cyfrowego, który ułatwi taką pracę. 

Bamboo Folio i Slate to cyfrowe notesy, za pomocą których można wykonywać odręcznie notatki i rysunki, a następnie jednym naciśnięciem przycisku konwertować informacje do postaci cyfrowej. Co więcej: i rysunki, i notatki (dzięki rozpoznawaniu tekstu – OCR) można dalej edytować już na komputerze i udostępniać.

Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Na przykład notatnik można zabrać ze sobą w podróż, a wykonane szkice i rysunki pobrać dopiero po powrocie. Wykorzystać je mogą graficy, projektanci mody, dziennikarze, wykładowcy, uczniowie… w zasadzie każdy z nas.

Aby korzystać z Bamboo, potrzebny jest smartfon lub tablet z Androidem/iOS-em z aplikacją Wacom Inkspace. Po pobraniu aplikacji i sparowaniu urządzeń można zaczynać pracę. Gdy sporządzisz szkic czy notatkę, wystarczy nacisnąć przycisk na Bamboo, a po chwili dokument pojawi się na ekranie urządzenia przenośnego. Po zarejestrowaniu urządzenia na portalu użytkowników Wacom uzyskujesz dostęp do darmowej usługi chmurowej Inkspace, która powiększa możliwości notatnika o opcje dodatkowe, np. o wspomniany OCR.

W naszym konkursie można wygrać notatnik cyfrowy Bamboo Folio A5

Aby wziać w nim udział, należy narysować komiks o tematyce związanej z grami, naszym pismem, jakimś wydarzeniem ze świata gamingu czy kimś z redakcji. Komiks powiniem być krótki i mieć maksymalnie cztery kadry. Może być czarno-biały, może być kolorowy, ale w obu przypadkach powinien mieć wyraźnie zaznaczone kontury postaci, przedmiotów itp. Tak jakby był narysowany na urządzeniu, które jest nagrodą w konkursie. Zgłoszenia należy nadsyłać w formie linku zamieszczonego w komentarzu pod tym newsem. Link musi być publiczny, aby każdy zainteresowany mógł zapoznać się z pracą bez potrzeby jakiejkolwiek rejestracji w danym serwisie. 

Dodatkowo trzy osoby otrzymają nagrody pocieszenia. Będą to koszulki, na których będa nadrukowane ich prace konkursowe.

Na propozycje czekamy do kolejnej środy włącznie (19 września do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Przepraszam za opóźnienie w rozwiązaniu konkursu, ale przeprowadzka redakcji do nowej siedziby wymagała dosyć dużego zaangażowania naszych sił i czasu. Tak więc dopiero teraz mieliśmy czas, aby przyjrzeć się konkursom. Głosami redakcji zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące prace:

Nagroda główna czyli notes cyfrowy trafi do użytkownika kaamos15 (http://i.imgur.com/N0sfd8L.jpg).

Nagrody pocieszenia, czyli nadrukowanie pracy na koszulce trafiają do:

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. W przypadku osób, które wygrały koszulki z nadrukiem również rodzaj koszulki (damksa/męska i rozmiar). Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Bamboo Folio A5" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 11:15   dondon4u
The content you posted is really good.
I like Kpop very much.
So, I have a site that deals with Kpop.
I recommend you to visit once you have time.
https:www.xman9.com
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 11:14   dondon4u
The content you posted is really good.
I like Kpop very much.
So, I have a site that deals with Kpop.
I recommend you to visit once you have time.
https:www.xman9.com
środa, 3 października 2018, 22:28   Kaires
Congratz :D
środa, 3 października 2018, 21:09   Galbraith
@truvneeck, dzięki ;)
środa, 3 października 2018, 19:42   Sveniu
Gratulacje dla wszystkich laureatów. Bardzo dobry konkurs, wiele komiksów było na dobrym poziomie i ogólnie świetnie się bawiłem przeglądając prace. Mam nadzieję, że będzie więcej konkursów tego typu.
środa, 3 października 2018, 18:52   truvneeck
@Galbraith spolszczone "mother-lover", czyli mniej dosadne "mother-f..." ;)
środa, 3 października 2018, 16:44   Galbraith
graty, zastanawia mnie co to znaczy "matkochaczu" ?
środa, 3 października 2018, 13:27   truvneeck
Gratulacje dla zwycięzcy!
wtorek, 2 października 2018, 20:15   BlackElf
Też jestem ciekawa :)
czwartek, 27 września 2018, 12:49   Savver
Witam! Kiedy można spodziewać sie wyników? :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Już drugi tydzień z rzędu mam do czynienia z żabami, a przede mną jeszcze Frog Fractions!

Komentarzy:
4

Karty dźwiękowe Creative’a dzielą się na trzy linie. Te oznaczone literą X mają dość uniwersalny charakter i nadają się do różnych zastosowań, również do gier, czego najlepszym przykładem jest model X3.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« wrzesień 2020
PWŚCPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930