Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSBamboo Folio A5 – wygraj cyfrowy notatnik [ZAKOŃCZONY]

Ghost środa, 3 października 2018, 12:44 Konkurs
Bamboo Folio
Bamboo Folio

Jeśli nadal wolicie robić notatki odręcznie lub rysować na papierze, a mimo tego chcielbyście skorzystać ze swojej pracy w wersji cyfrowej, dajemy Wam szansę zdobycia notatnika cyfrowego, który ułatwi taką pracę. 

Bamboo Folio i Slate to cyfrowe notesy, za pomocą których można wykonywać odręcznie notatki i rysunki, a następnie jednym naciśnięciem przycisku konwertować informacje do postaci cyfrowej. Co więcej: i rysunki, i notatki (dzięki rozpoznawaniu tekstu – OCR) można dalej edytować już na komputerze i udostępniać.

Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Na przykład notatnik można zabrać ze sobą w podróż, a wykonane szkice i rysunki pobrać dopiero po powrocie. Wykorzystać je mogą graficy, projektanci mody, dziennikarze, wykładowcy, uczniowie… w zasadzie każdy z nas.

Aby korzystać z Bamboo, potrzebny jest smartfon lub tablet z Androidem/iOS-em z aplikacją Wacom Inkspace. Po pobraniu aplikacji i sparowaniu urządzeń można zaczynać pracę. Gdy sporządzisz szkic czy notatkę, wystarczy nacisnąć przycisk na Bamboo, a po chwili dokument pojawi się na ekranie urządzenia przenośnego. Po zarejestrowaniu urządzenia na portalu użytkowników Wacom uzyskujesz dostęp do darmowej usługi chmurowej Inkspace, która powiększa możliwości notatnika o opcje dodatkowe, np. o wspomniany OCR.

W naszym konkursie można wygrać notatnik cyfrowy Bamboo Folio A5

Aby wziać w nim udział, należy narysować komiks o tematyce związanej z grami, naszym pismem, jakimś wydarzeniem ze świata gamingu czy kimś z redakcji. Komiks powiniem być krótki i mieć maksymalnie cztery kadry. Może być czarno-biały, może być kolorowy, ale w obu przypadkach powinien mieć wyraźnie zaznaczone kontury postaci, przedmiotów itp. Tak jakby był narysowany na urządzeniu, które jest nagrodą w konkursie. Zgłoszenia należy nadsyłać w formie linku zamieszczonego w komentarzu pod tym newsem. Link musi być publiczny, aby każdy zainteresowany mógł zapoznać się z pracą bez potrzeby jakiejkolwiek rejestracji w danym serwisie. 

Dodatkowo trzy osoby otrzymają nagrody pocieszenia. Będą to koszulki, na których będa nadrukowane ich prace konkursowe.

Na propozycje czekamy do kolejnej środy włącznie (19 września do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Przepraszam za opóźnienie w rozwiązaniu konkursu, ale przeprowadzka redakcji do nowej siedziby wymagała dosyć dużego zaangażowania naszych sił i czasu. Tak więc dopiero teraz mieliśmy czas, aby przyjrzeć się konkursom. Głosami redakcji zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące prace:

Nagroda główna czyli notes cyfrowy trafi do użytkownika kaamos15 (http://i.imgur.com/N0sfd8L.jpg).

Nagrody pocieszenia, czyli nadrukowanie pracy na koszulce trafiają do:

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. W przypadku osób, które wygrały koszulki z nadrukiem również rodzaj koszulki (damksa/męska i rozmiar). Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Bamboo Folio A5" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 3 października 2018, 22:28   Kaires
Congratz :D
środa, 3 października 2018, 21:09   Galbraith
@truvneeck, dzięki ;)
środa, 3 października 2018, 19:42   Sveniu
Gratulacje dla wszystkich laureatów. Bardzo dobry konkurs, wiele komiksów było na dobrym poziomie i ogólnie świetnie się bawiłem przeglądając prace. Mam nadzieję, że będzie więcej konkursów tego typu.
środa, 3 października 2018, 18:52   truvneeck
@Galbraith spolszczone "mother-lover", czyli mniej dosadne "mother-f..." ;)
środa, 3 października 2018, 16:44   Galbraith
graty, zastanawia mnie co to znaczy "matkochaczu" ?
środa, 3 października 2018, 13:27   truvneeck
Gratulacje dla zwycięzcy!
wtorek, 2 października 2018, 20:15   BlackElf
Też jestem ciekawa :)
czwartek, 27 września 2018, 12:49   Savver
Witam! Kiedy można spodziewać sie wyników? :)
piątek, 21 września 2018, 21:02   truvneeck
https:imgur.com/a/IbN5aar Bonusik. Rzecz się troszkę zdezaktualizowała, zanim skończyłem;)
czwartek, 20 września 2018, 0:03   Kaires
Hmm... No i poszło. Kilka godzin roboty na marne, bo hasła się do konta nie pamiętało -.-

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z