Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITScum wciąż sprzedaje się świetnie!

Cursian czwartek, 6 września 2018, 11:54 News
PC

Czy rodzi się nowy fenomen na miarę PUBG-a? Nieco światła rzuca na tę sprawę liczba jednoczesnych graczy.

Scum coraz skuteczniej walczy o serca graczy i zaczyna powoli wyrastać na tegorocznego czarnego konia. W 2017 ze zdziwieniem obserwowaliśmy nieprawdopodobny wzrost zainteresowania PlayerUnknown’s Battlegrounds, a dziś „symulator” więziennej wyspy zdaje się kroczyć tą samą drogą. Ledwie kilka dni temu informowaliśmy Was, że w ciągu 24 godzin od premiery we wczesnym dostępie rozeszło się 250 tysięcy kopii gry. Okazało się, że był to dopiero początek. Autorzy poinformowali, że po tygodniu od debiutu tytuł trafił w ręce 700 tysięcy graczy:


Co ciekawe, wzrost sprzedaży nie przekłada się na większą liczbę jednocześnie zalogowanych graczy. W zeszły piątek w szczytowym momencie przy grze bawiło niespełna 57 tysięcy osób. Według danych serwisu steamcharts tytuł cieszył się największą popularnością w niedzielę, gromadząc przed monitorami 68 tysięcy graczy. Od tego czasu nastąpił zauważalny spadek zainteresowania. W ciągu ostatniej doby Scum nie zdołało przebić bariery 50 tysięcy.

Niewykluczone, że wynika to z faktu, że produkcja boryka się jeszcze z wieloma niedoróbkami. Autorzy zapewniają jednak, że zamierzają stale pracować nad ich eliminowaniem. Ostatnia łatka miała naprawić błąd związany z zapisywaniem gry w trybie jednoosobowym, ale stało się to kosztem usunięcia istniejących postaci. Twórcy przepraszają fanów za niedogodności i obiecują, że dołożą wszelkich starań, by tego typu sytuacje nie zdarzały się w przyszłości. Jednocześnie dodają, że należy się niestety liczyć z niemiłymi niespodziankami, bo Scum znajduje się jeszcze na stosunkowo wczesnym etapie produkcji. Wspomniana wcześniej aktualizacja wprowadziła też szereg pomniejszych zmian, o których możecie poczytać TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 6 września 2018, 12:44   Terminus223
Z tym pugbem to chodzi o to,kto będzie nowym królem br?Bo scum to jednak survival.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Scum: Za drobną opłatą możecie powiększyć sobie przyrodzenie [WIDEO]

News
poniedziałek, 5 listopada 2018

scum-za-drobna-oplata-mozecie-powiekszyc-sobie-przyrodzenie-wideo Oprócz tego najświeższa aktualizacja wprowadza szereg nowości, ale bądźmy szczerzy: najważniejsze jest powiększenie wiadomo czego.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z