Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

EA przekazuje milion dolarów na pomoc ofiarom strzelaniny na turnieju w Jacksonville

hraboll piątek, 31 sierpnia 2018, 12:34 News

Wydawca zorganizuje też specjalnego streama.

Electronic Arts poinformowało, że zamierza założyć fundusz, który będzie wspierał finansowo ofiary niedzielnej strzelaniny na turnieju w Jacksonville na Florydzie. Sam wydawca przekaże na ten cel milion dolarów. W oficjalnym komunikacie czytamy:

Po pierwsze, przeznaczamy milion dolarów na wsparcie ofiar wydarzeń z zeszłej niedzieli. Pracujemy również nad utworzeniem funduszu, na który inni będą mogli przekazać darowiznę. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów na ten temat. Zgromadzone pieniądze trafią do ofiar, w tym rodzin Taylora Robertsona, Elijah Claytona i wszystkich tych, którzy zostali dotknięci [tą tragedią – dop. red]. (…) Dowiedzieliśmy się od wielu z was, że chcielibyście wspierać ofiary i pokazać, że to przerażające wydarzenie nas nie zdefiniuje, lecz tylko wzmocni naszą społeczność. Już współpracujemy z wieloma z was, aby pomóc w realizacji tego celu poprzez organizację streama [zaplanowanego na 6 września – dop. red.].

Warto zauważyć, że EA wstrzymało organizację pozostałych trzech turniejów kwalifikacyjnych do imprezy Madden Classic, aby dać sobie czas na przeprowadzenie „kompleksowego przeglądu protokołów bezpieczeństwa zawodników i widzów”.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 3 września 2018, 23:12   Scouser
@fanboyfpsow - problem w tym, że takie EA daje więcej różnym ośrodkom itd. a Ty o tym pojęcia nawet nie masz :) Ba, nawet prezes EA ze swojej własnej kieszeni na pewno nie raz pomaga różnym domom dziecka/chorym dzieciom, zwierzętom itd. więc dlatego nie bardzo rozumiem hejtu na EA i to, że mają dużo pieniędzy... No mają, Ty też możesz taką korporację stworzyć :)
poniedziałek, 3 września 2018, 23:10   Scouser
@Jacek112 - ano, zobacz komunikat :)"Twój głos został zapisany, jednakże ze względu na cache zmiany mogą być widoczne dopiero w przeciągu kilku minut."
sobota, 1 września 2018, 15:07   fanboyfpsow
Dobra niech wam będzie. Tylko teraz muszą się prędko odkuć bo zaraz bankructwo ogłoszą bo się wysilili na pomoc Rodzinom ofiar ich iwentu.
sobota, 1 września 2018, 14:41   Jacek112
@fanboyfpsow Ale z jakiej racji EA ma dać więcej? Co innego instytucja, która regularnie pomaga (jak np. dom dziecka), a co innego takie zdarzenie. Jakkolwiek to nie zabrzmi - te ofiary powinny się cieszyć, że w ogóle coś dostały, podobnych zdarzeń było mnóstwo, a pomocy brak...
sobota, 1 września 2018, 12:21   fanboyfpsow
@cormac ano przekazałem 350 zł na dom dziecka który znajduje się jakieś 20 km ode mnie. Z chęcią dał bym więcej lecz niestety mnie nie stać gdybym zarządzał taką korporacją jaką jest EA lub miał tyle pieniędzy to dał bym więcej niż jakiś tam milion bo dla nich milion to jak dla mnie 10 zł.
sobota, 1 września 2018, 10:38   Jacek112
@Scouser Lol to są plusiki?! Zawsze myślałem, że to dodanie do znajomych :O. A gdzie można zobaczyć plusy i minusy danego posta? @paintball_X Kto się daje kupić? Desperaci :P. Masz rację, raczej nikt kto chce żeby jego studio dłużej pożyło nie sprzeda swoich usług, ale jeśli z masz do wyboru bankructwo albo pociągnięcie jeszcze trochę pod sztandarem EA...
sobota, 1 września 2018, 0:12   Scouser
CormaC - szkoda, że adminom nie można dawać plusów... pozamiatane.
piątek, 31 sierpnia 2018, 20:39   CormaC
@fanboyfpsow Kiedy ostatnio przekazałeś jakąkolwiek kwotę na cele charytatywne? Łatwo rozdaje się cudze pieniądze.
piątek, 31 sierpnia 2018, 19:43   paintball_X
@Jacek112, jeśli praca dla EA przez, powiedzmy, 6-8 lat pozwoli czołowym pracownikom studia na zabezpieczenie swojej przyszłości do końca życia, to rozumiem taki pakt. Ale znając ich historię, kto daje się kupić EA? Przecież wiadomo z góry, że to tylko kwestia czasu kiedy EA wyeksploatuje. zniszczy i pochłonie kolejne studio.
piątek, 31 sierpnia 2018, 19:34   fanboyfpsow
Tylko Milion?? Przecież to dla nich jak splunąć mogli chociaż z 10 dać .

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z