Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTwórcy GTA zrobią nową grę

CormaC czwartek, 18 grudnia 2008, 8:30 News
GTA IV - logo
GTA IV - logo

Take-Two Interactive - wydawca serii GTA - opublikował raport finansowy i poinformował, że przedłużył umowy z kluczowymi pracownikami studia Rockstar.

Wyniki Take-Two za rok finansowy zakończony 31 października są więcej niż dobre. Firma zanotowała przychód w wysokości 1,54 mld dolarów (w roku poprzednim niecały miliard). Po odliczeniu kosztów pozostał dochód w postaci 97 mln dolarów, co stanowi znaczącą poprawę w porównaniu do straty prawie 140 mln odnotowanej przez Take-Two rok wcześniej. Dobrze, że komuś się pwodzi w czasie kryzysu.

Oczywiście głównym motorem napędowym była sprzedaż GTA IV. I tu przechodzimy do drugiego tematu rzuconego przez Take-Two - przedłużenia umów z Samem i Danem Houserem (bracia, współzałożyciele studia Rockstar) i Lesliem Benziesem (producent GTA IV) do 31 stycznia 2012 roku.

Istotną informacją jest to, że Take-Two zobowiązało się do "sfinansowania przyszłych prac nad pewną nową marką, której właścicielem będzie firma prowadzona przez kluczowych członków ekipy Rockstar". Ciekawe, czym będzie ta całkiem nowa gra wizjonerów od Grand Theft Auto.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Take-Two, akcja, Rockstar North, Cenega Poland, Take 2 Interactive,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 19 grudnia 2008, 7:43   Feles

Fuadex: // byl tez Manhunt i State of emergency... a czy cos jeszcze to juz nie wiem

czwartek, 18 grudnia 2008, 16:05   Fuadex

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

GTA IV powróci na Steama w okrojonej wersji

News
środa, 19 lutego 2020

gta-iv-powroci-na-steama-w-okrojonej-wersji Nie każdy odczuje jednak różnicę, a niektórzy mogą wręcz nieco zyskać.

Komentarzy:
25

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z