Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[REKRUTACJA] A czy TY nadajesz się na newsmana cdaction.pl?

CormaC piątek, 24 sierpnia 2018, 13:59 CD-Action

Planujemy powiększyć ekipę serwisu, a ty możesz stać się jej częścią.

Jeżeli chcesz współtworzyć jeden z największych serwisów o grach w Polsce, masz teraz okazję zrealizować ten plan. Chcemy rozszerzyć niebawem redakcję cdaction.pl o kilkoro newsmanów, którzy zadbają o to, by na stronie jak najszybciej pojawiały się wszystkie ważne informacje z branży. To szansa, by realizować swoją pasję do gier, a przy tym zarabiać na niej.

Jesteś idealnym kandydatem (lub idealną kandydatką), jeśli:

 • jesteś świetnie obeznany(a) z branżą gier, orientujesz się w różnych platformach i gatunkach, nie boisz się tematów biznesowych czy z pogranicza gier i polityki/zagadnień społecznych;
 • znasz język angielski na tyle dobrze, by swobodnie korzystać z anglojęzycznych źródeł (nie możesz czekać, aż coś trafi do polskiego internetu, zanim o tym napiszesz) i sprawnie tłumaczyć fragmenty tekstu (np. wypowiedzi developerów);
 • potrafisz wyszukiwać i weryfikować informacje;
 • świetnie znasz język polski (gramatykę, ortografię, interpunkcję), żebyś mógł/mogła publikować swoje materiały sam(a), nie czekając na korektę;
 • zamiast podawać suche informacje, lubisz rozbudowywać je o kontekst i analizy (w przypadkach, gdy jest to wskazane);
 • piszesz szybko i sprawnie, a przy tym przystępnie;
 • umiesz posługiwać się programem graficznym w stopniu podstawowym (skalowanie, kadrowanie, zapis dobrze skompresowanych plików jpg, by móc samodzielnie przygotowywać sobie odpowiednie grafiki do newsów);
 • jesteś dyspozycyjny(a) – nie wymagamy stałych godzin, ale potrzebna będzie pewna systematyczność. Jeżeli pracujesz w różnych godzinach, możemy wypracować jakiś grafik Twojej aktywności na stronie. Jeżeli chcesz niusować po nocach – spoko, bo Stany wtedy nie śpią.


Możesz liczyć na:

 • pracę zdalną;
 • umowę o dzieło;
 • wynagrodzenie zależne od liczby i objętości napisanych newsów, wypłacane raz w miesiącu (szczegóły omówimy z zainteresowanymi prywatnie);
 • możliwość niusowania w dogodnych dla ciebie godzinach (przy zachowaniu systematyczności).


Chętnych proszę o kontakt: rekrutacja@cdaction.pl (KONIECZNIE z nagłówkiem maila „NEWSMAN”). Możesz załączyć CV, ale nie musisz, ale napisz o sobie parę zdań z najważniejszymi informacjami (kim jesteś, czym zajmujesz się na co dzień, jakie masz doświadczenie, jak wygląda twoja dyspozycyjność). Obowiązkowo załącz próbki swoich umiejętności – linki do newsów twojego autorstwa opublikowanych w internecie albo dokument Worda z trzema przykładowymi newsami (objętości nie narzucam, ale pamiętaj, że będzie ona o tobie świadczyć, podobnie jak dobór tematów). Terminu nadsyłania zgłoszeń nie wyznaczam. Uwaga! Wymagamy wyłączności, więc współpracując z nami, nie będziesz mógł pisać dla naszej konkurencji (ani papierowej, ani internetowej).

 Administratorem danych osobowych jest Grupa Interia.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (31-946), przy ul. Osiedle Teatralne 9a, więcej na „prywatnosc.interia.pl” (dalej: „administrator”).

Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 222 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Inne dane podane przez Pana/Panią w ramach dokumentów rekrutacyjnych będą przetwarzane przez administratora na podstawie dobrowolnej zgody. Ich przesłanie do administratora na potrzeby prowadzonej rekrutacji uznaje się za wyrażenie zgody. A jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę poprzez przesłanie nam życiorysu ze zdjęciem Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 222 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę w zakresie wskazanym powyżej, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć korzystając z formularza cofnięcia zgody w ramach zakładki prywatnosc.interia.pl Podanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (art. 22 1 1 kodeksu pracy) jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 1 roku. W razie cofnięcia zgody na przesłane inne dane lub na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte. Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Informuję, iż Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy w celu weryfikacji prawidłowości podanych danych, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 19 września 2018, 19:41   therfal
Witam, czy decyzja odnośnie rekrutacji została już podjęta?
piątek, 7 września 2018, 22:15   misjar
Od kiedy mogę założyć że nie ma co czekać i robić sobie dalej nadziei?
czwartek, 30 sierpnia 2018, 16:48   D4NI3L
@CormaC Czy zgłaszać mogą się osoby poniżej 18 roku życia? Dokładnie to 16-letnie.
czwartek, 30 sierpnia 2018, 9:39   CormaC
@Kaimando Chodzi o to, żeby móc przygotować sobie do newsa stosowny obrazek o właściwych wymiarach i zapisać go jako jpg o rozsądnej „wadze”.
środa, 29 sierpnia 2018, 15:25   Kaimando
Czy obsługa painta na poziomie zaawansowanym wchodzi w grę jako edytor graficzny? xD
Pytam się całkiem serio... bo jestem laikiem gimpa xD
wtorek, 28 sierpnia 2018, 22:24   MKosakowski
Super. Dzięki za odpowiedź. :)
wtorek, 28 sierpnia 2018, 22:23   CormaC
@MKosakowski Możesz wysłać. Do końca tego tygodnia i tak pewnie nie przemielę wszystkich zgłoszeń.
wtorek, 28 sierpnia 2018, 22:15   MKosakowski
@Cormac, gdybym przesłał zgłoszenie do końca tego tygodnia/w weekend, to będzie git? Czy planujesz zamknąć rekrutację wcześniej?
wtorek, 28 sierpnia 2018, 22:13   CormaC
@ChodzNaGrzyby Bzdura.
wtorek, 28 sierpnia 2018, 21:13   ChodzNaGrzyby
Nie chcę skarżyć, ale jednym z wymogów jest angielski na odpowiednim poziomie, by móc korzystać z anglojęzycznych źródeł, gdzie Papkinowi wystarczy jedno polskie źródło - GRY-OnLine :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z