Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Diablo III: Kilkanaście minut rozgrywki z wersji na Switcha [WIDEO]

Cursian środa, 22 sierpnia 2018, 23:49 News

Mały diabeł daje radę.

W poprzednim tygodniu Blizzard postanowił zaprzestać wreszcie gry w kotka i myszkę i przyznał, że Diablo III faktycznie wybiera się na Switcha. Zanim do tego doszło regularnie zalewała nas fala mniej lub bardziej wiarygodnych przecieków. Ostatni z nich spowodował Forbes na dzień przez oficjalną zapowiedzią. Teraz, gdy wszystko jest wreszcie jasne, możemy przyjrzeć się solidnej porcji rozgrywki zarejestrowanej w całkiem przyzwoitej jakości. Materiał opublikowano na kanale Nintendo UK. Właściwa część zaczyna się około trzeciej minuty.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 sierpnia 2018, 12:54   myszak
silvver podajesz 2 raz tą samą informację w 2 temacie. Zapominasz o tym, albo nie wiesz, jak jest robiona optymalizacja na konsole, gdzie masz jeden build systemowy i na pc, gdzie masz ich wiele. Pokazują to, co jest dopracowane i co nadaje się do pokazania, jak w dniu premiery nadal nie będzie info o engame, wtedy twoja wypowiedź będzie miała sens
czwartek, 23 sierpnia 2018, 11:53   silvver
Heh, pokazują pierwszy akt i pierwsze lokacje :D Późniejszy rift też biedny. Boją się pokazać GR 80+ z pełnym party? Na PC ciągle są wtedy mikrozaciecia jak każdy zacznie spamować skille

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Diablo III: Szykuje się kolejna okazja, by powrócić do Tristram

News
czwartek, 2 stycznia 2020

diablo-iii-szykuje-sie-kolejna-okazja-by-powrocic-do-tristram Tradycji stanie się zadość.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
0

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z