Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Na kolejne Dishonored trochę sobie poczekamy

Cursian wtorek, 14 sierpnia 2018, 20:45 News

Autorzy zamierzają dać serii odpocząć.

Wszyscy, którzy liczyli na to, że gdzieś w trzewiach Arkane trwają po cichu prace nad kolejną częścią Dishonored, muszą obejść się smakiem. W rozmowie z serwisem VG247 główny projektant studia, Ricardo Bare, powiedział:

Nie mogę z całym przekonaniem stwierdzić, co wydarzy się w przyszłości, wszystko jest możliwe, ale Dishonored obecnie odpoczywa.


Zapytany o plany na przyszłość stwierdził, że firma nie zamierza porzucać obranej ścieżki i nadal będzie dostarczać nam tytuły, w których będziemy mieli znaczną swobodę wyboru drogi do celu, a uniwersa i poziomy, które zwiedzimy, będą równie ważne, co zasiedlający je bohaterowie. Nie znaczy to jednak, że nie zmieni się nic. Możliwe, że w nowych produkcjach pojawią się elementy multiplayera. Bare podkreśla jednak, że nie będą to oddzielne, dodane na siłę tryby. Według niego takie podejście niepotrzebnie pożera środki, a ostateczny efekt rzadko kiedy jest tego warty. Nie będzie to również coś na kształt The Crossing, które miało nieustannie przeplatać kampanię z trybem dla wielu graczu. Developerów interesują głównie funkcje społecznościowe, łączące ludzi i zachęcające ich do dzielenia się wrażeniami. Projektant nie pokusił się jednak o konkrety. Zaznaczył tylko, że akcję najprawdopodobniej będziemy śledzić z perspektywy pierwszej osoby, ale niewykluczone, że z czasem Arkane spróbuje również innego podejścia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 sierpnia 2018, 11:01   Hagan
@rajker O ile w przypadku Dishonored mogę ostatecznie się zgodzić, ponieważ dwójka zamknęła historię i do Dunwall wrócił pokój i porządek, to zawieszenie Deus Exa to cios w zęby dla fanów - kolejna część musi powstać żeby Adam Jensen rozprawił się z "szefami szefów", którzy pociągają za wszystkie sznurki.
środa, 15 sierpnia 2018, 12:15   Hagan
A więc najciekawsze serie idą w odstawke - najpierw Deus Ex, teraz Dishonored, a sequel Alien Isolation również zawieszony na czas nieokreślony. Nie mówię o wydawaniu nowej gry co rok, ale odstęp 3-letni jest w sam raz.
środa, 15 sierpnia 2018, 9:25   leon.33
@talon;
na forum też kiedyś dostałem ostrzeżenie. To wytknąłem Smuglerowi, że w jednym z felietonów opisujących grzechy wydawców i producentów gier, użyli dokładnie tych samych argumentów co ludzie ściągający "demo" z sieci. To strzelił focha.
środa, 15 sierpnia 2018, 8:18   Typr
Get woke, go broke.
środa, 15 sierpnia 2018, 1:20   ja0lek
No i dobrze. Między pierwszą, a drugą częścią też minęło chyba sporo czasu.
środa, 15 sierpnia 2018, 0:57   Renzov
Po s*****eniu optymalizacji dwójki na Pececie może dobrze to zrobi.
wtorek, 14 sierpnia 2018, 22:35   yonek123
No i słusznie, po co męczyć markę "coroczniakiem"
wtorek, 14 sierpnia 2018, 22:00   leon.33
Dishonored; jedna z kilku gier, które po zagraniu podstawki, część drugą i dodatki kupiłem w ciemno. Bez testowania "dema" z torrentów. Warte każdej złotówki.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Dishonored zrywa z Emily i Corvo

News
czwartek, 31 sierpnia 2017

dishonored-zrywa-z-emily-i-corvo Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść...

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
0

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z