Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Super Smash Bros. Ultimate Direct: Dzisiaj o 16:00 prezentacja na żywo

spikain środa, 8 sierpnia 2018, 11:42 News

Jeśli wierzyć przeciekom, plotki się potwierdzą. Jeśli zaś wierzyć plotkom...

Uważni już zauważyli, niepoinformowanych informuję: ten pan na górze to Simon Belmont. Według plotek (a teraz też przecieku) – najnowsza postać w Super Smash Bros. Ultimate. Przekonamy się pewnie dzisiaj o 16:00, bo wtedy odbędzie się transmisja Nintendo Direct dedykowana najnowszej odsłonie imprezobijatykowej serii. Można się też chociażby spodziewać informacji o nowych (+ starych?) trybach. Prezentację prowadzić będzie Masahiro Sakurai, a już dla niego samego warto będzie to zobaczyć.

Całość obejrzeć można będzie poniżej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 9 sierpnia 2018, 13:59   Rickerto
Czy w Ultimate naprawdę wrzucą absolutnie wszystko? Na zasadzie "narzekaliście, że nie ma X i Y, to macie już i dajcie mi spokój".
środa, 8 sierpnia 2018, 16:48   spikain
W sensie... zespoilowałem ci marketing gry? :p
środa, 8 sierpnia 2018, 16:31   MrKapusta
Ostatnie miejsce, w którym bym się spodziewał że zostanę zaspoilerowany. God damnit.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z