Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Super Smash Bros. Ultimate Direct: Dzisiaj o 16:00 prezentacja na żywo

spikain środa, 8 sierpnia 2018, 11:42 News

Jeśli wierzyć przeciekom, plotki się potwierdzą. Jeśli zaś wierzyć plotkom...

Uważni już zauważyli, niepoinformowanych informuję: ten pan na górze to Simon Belmont. Według plotek (a teraz też przecieku) – najnowsza postać w Super Smash Bros. Ultimate. Przekonamy się pewnie dzisiaj o 16:00, bo wtedy odbędzie się transmisja Nintendo Direct dedykowana najnowszej odsłonie imprezobijatykowej serii. Można się też chociażby spodziewać informacji o nowych (+ starych?) trybach. Prezentację prowadzić będzie Masahiro Sakurai, a już dla niego samego warto będzie to zobaczyć.

Całość obejrzeć można będzie poniżej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 9 sierpnia 2018, 13:59   Rickerto
Czy w Ultimate naprawdę wrzucą absolutnie wszystko? Na zasadzie "narzekaliście, że nie ma X i Y, to macie już i dajcie mi spokój".
środa, 8 sierpnia 2018, 16:48   spikain
W sensie... zespoilowałem ci marketing gry? :p
środa, 8 sierpnia 2018, 16:31   MrKapusta
Ostatnie miejsce, w którym bym się spodziewał że zostanę zaspoilerowany. God damnit.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Mathias Karlson o tym, dlaczego premiera jego gry to moment, dla którego wszechświat został stworzony, o uczeniu się od konkurencji i o tym, że Ubisoft nie musi być polityczny.

Komentarzy:
7

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z