Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overcooked! 2 na zwiastunie premierowym [WIDEO]

DavyStrange wtorek, 7 sierpnia 2018, 16:09 News

Patelnie w dłoń! Cebulowe Królestwo samo się nie uratuje!

Sequel jednej z najlepszych kooperacyjnych gier niezależnych wreszcie doczekał się swojej premiery na PC, PS4, XBO i Switchu. „Dwójka” to przede wszystkim jeszcze bardziej szalone, ruchome mapy, znacznie więcej przepisów kulinarnych, możliwość dosłownego rzucania mięsem i pojawienie się sieciowego co-opa. Czego chcieć więcej?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 sierpnia 2018, 23:58   Masterofbigos
@TheLastUnreal Cebulowe Królestwo skojarzyć z Polską. Wcale się tego nie spodziewałem w pierwszym komentarzu pod tym newsem. Zabłysłeś nie lada inteligencją, błyskotliwością i stonowanym poczuciem humoru. A tak na serio, to takie nienawistne komentarze powinny być kasowane przez administrację. Mam nadzieję, że obraźliwe słownictwo kierowane w nasz kraj będzie karane, bo to jednak propagowanie nienawiści.
wtorek, 7 sierpnia 2018, 20:57   TheLastUnreal
0:20 - Powrót do Cebulowego Królestwa! Czyli do Polski ma się rozumieć
Pozdrawia wnuk chytre baby z Radomia

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z