Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overcooked! 2 na zwiastunie premierowym [WIDEO]

DavyStrange wtorek, 7 sierpnia 2018, 16:09 News

Patelnie w dłoń! Cebulowe Królestwo samo się nie uratuje!

Sequel jednej z najlepszych kooperacyjnych gier niezależnych wreszcie doczekał się swojej premiery na PC, PS4, XBO i Switchu. „Dwójka” to przede wszystkim jeszcze bardziej szalone, ruchome mapy, znacznie więcej przepisów kulinarnych, możliwość dosłownego rzucania mięsem i pojawienie się sieciowego co-opa. Czego chcieć więcej?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 sierpnia 2018, 23:58   Masterofbigos
@TheLastUnreal Cebulowe Królestwo skojarzyć z Polską. Wcale się tego nie spodziewałem w pierwszym komentarzu pod tym newsem. Zabłysłeś nie lada inteligencją, błyskotliwością i stonowanym poczuciem humoru. A tak na serio, to takie nienawistne komentarze powinny być kasowane przez administrację. Mam nadzieję, że obraźliwe słownictwo kierowane w nasz kraj będzie karane, bo to jednak propagowanie nienawiści.
wtorek, 7 sierpnia 2018, 20:57   TheLastUnreal
0:20 - Powrót do Cebulowego Królestwa! Czyli do Polski ma się rozumieć
Pozdrawia wnuk chytre baby z Radomia

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z