Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crossroads Inn: Polacy przekonują, że nawet karczmarz może zostać królem [WIDEO]

hraboll środa, 1 sierpnia 2018, 19:07 News

Musi jednak poprzeć swoje aspiracje ciężką pracą i intrygami.

Crossroads Inn – projekt warszawskiego studia Kraken Unleashed – to strategia ekonomiczna z elementami RPG (wybory, rozwijanie relacji z postaciami). Wcielamy się w skromnego właściciela tawerny, która położona jest w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do naszych obowiązków należeć będzie m.in. zatrudnianie i szkolenie pracowników (w tym bardów i kurtyzany), zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich czy nawet planowanie szlaków handlowych. Do tego dochodzi jeszcze pełna kontrola nad projektem oraz wystrojem tawerny.

Wszystkie nasze decyzje wpłyną na zadowolenie przyjmowanych gości. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nasz przybytek zaczną odwiedzać przedstawiciele najpotężniejszych frakcji politycznych. O tej chwili zaczyna się konkretna walka o władzę. Kampania Od karczmarza do króla powinna bawić nie tylko przy pierwszym podejściu, a to dzięki zdarzeniom losowym i mnogości wyborów. Rozrywki dostarczą nam także pojedyncze scenariusze i tryb sandbox, w którym nie musimy realizować narzuconych celów.

Premiera w przyszłym roku na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 19:28   TheLastUnreal
Choć zwiastun nic nie mówi o grze oprócz tego że będzie ona dziać się w średnowieczu, jest piękny!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z