Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crossroads Inn: Polacy przekonują, że nawet karczmarz może zostać królem [WIDEO]

hraboll środa, 1 sierpnia 2018, 19:07 News

Musi jednak poprzeć swoje aspiracje ciężką pracą i intrygami.

Crossroads Inn – projekt warszawskiego studia Kraken Unleashed – to strategia ekonomiczna z elementami RPG (wybory, rozwijanie relacji z postaciami). Wcielamy się w skromnego właściciela tawerny, która położona jest w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do naszych obowiązków należeć będzie m.in. zatrudnianie i szkolenie pracowników (w tym bardów i kurtyzany), zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich czy nawet planowanie szlaków handlowych. Do tego dochodzi jeszcze pełna kontrola nad projektem oraz wystrojem tawerny.

Wszystkie nasze decyzje wpłyną na zadowolenie przyjmowanych gości. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nasz przybytek zaczną odwiedzać przedstawiciele najpotężniejszych frakcji politycznych. O tej chwili zaczyna się konkretna walka o władzę. Kampania Od karczmarza do króla powinna bawić nie tylko przy pierwszym podejściu, a to dzięki zdarzeniom losowym i mnogości wyborów. Rozrywki dostarczą nam także pojedyncze scenariusze i tryb sandbox, w którym nie musimy realizować narzuconych celów.

Premiera w przyszłym roku na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 19:28   TheLastUnreal
Choć zwiastun nic nie mówi o grze oprócz tego że będzie ona dziać się w średnowieczu, jest piękny!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Mathias Karlson o tym, dlaczego premiera jego gry to moment, dla którego wszechświat został stworzony, o uczeniu się od konkurencji i o tym, że Ubisoft nie musi być polityczny.

Komentarzy:
7

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z