Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crossroads Inn: Polacy przekonują, że nawet karczmarz może zostać królem [WIDEO]

hraboll środa, 1 sierpnia 2018, 19:07 News

Musi jednak poprzeć swoje aspiracje ciężką pracą i intrygami.

Crossroads Inn – projekt warszawskiego studia Kraken Unleashed – to strategia ekonomiczna z elementami RPG (wybory, rozwijanie relacji z postaciami). Wcielamy się w skromnego właściciela tawerny, która położona jest w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do naszych obowiązków należeć będzie m.in. zatrudnianie i szkolenie pracowników (w tym bardów i kurtyzany), zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich czy nawet planowanie szlaków handlowych. Do tego dochodzi jeszcze pełna kontrola nad projektem oraz wystrojem tawerny.

Wszystkie nasze decyzje wpłyną na zadowolenie przyjmowanych gości. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nasz przybytek zaczną odwiedzać przedstawiciele najpotężniejszych frakcji politycznych. O tej chwili zaczyna się konkretna walka o władzę. Kampania Od karczmarza do króla powinna bawić nie tylko przy pierwszym podejściu, a to dzięki zdarzeniom losowym i mnogości wyborów. Rozrywki dostarczą nam także pojedyncze scenariusze i tryb sandbox, w którym nie musimy realizować narzuconych celów.

Premiera w przyszłym roku na PC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 19:28   TheLastUnreal
Choć zwiastun nic nie mówi o grze oprócz tego że będzie ona dziać się w średnowieczu, jest piękny!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z