Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Do gry zawita dynamiczny system pogody [WIDEO]

DavyStrange środa, 1 sierpnia 2018, 16:27 News

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi też m. in. penetrację kończyn i inne drobne usprawnienia.

Cumulonimbusy zaliczą w PUBG-u wielki powrót – deszczowe i mgliste warunki pogodowe były przecież w grze dostępne, zanim ta miała swoją pełnoprawną premierę. Wtedy to z jakiegoś powodu nad Erangel i Miramarem zagościło wieczne Słońce, ale na szczęście ma to się niedługo zmienić. Nowy update ma bowiem wprowadzić dynamiczny system pogody. Oznacza to, że rozpadać może się w dowolnym momencie w trakcie meczu, co ma wprowadzić element zaskoczenia i urozmaicić rozgrywkę. Więcej o tym systemie dowiecie się z filmu na dole newsa.

Inną istotną zmianą jest dodanie penetracji kończyn – strzały wymierzone w głowę i korpus, ale zasłonięte przez ręce czy nogi mają dolatywać do celu i zadawać pełne obrażenia. Update to też garść drobnych usprawnień w postaci wygodniejszego żongowania elementami ekwipunku – posiadaną amunicję będzie można szybko i sprawnie dzielić na pół, a wszystkie dodatki do broni zdjąć klikając jeden przycisk. Wreszcie pojawi się też możliwość stawiania znacznika w świecie gry, a nie tylko na mapie.

Aktualizacja wylądowała na pecetowych serwerach testowych. Pełną listę zmian przeczytacie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 18:33   Smaug14
Dla sprostowania - dynamiczna pogoda była już wcześniej dostępna na mapie Sanhok, nowością jest pojawienie się jej na pozostałych dwóch mapach. Dodatkowo penetracja działa tylko na ręce/ramiona, nie nogi.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z