Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Do gry zawita dynamiczny system pogody [WIDEO]

DavyStrange środa, 1 sierpnia 2018, 16:27 News

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi też m. in. penetrację kończyn i inne drobne usprawnienia.

Cumulonimbusy zaliczą w PUBG-u wielki powrót – deszczowe i mgliste warunki pogodowe były przecież w grze dostępne, zanim ta miała swoją pełnoprawną premierę. Wtedy to z jakiegoś powodu nad Erangel i Miramarem zagościło wieczne Słońce, ale na szczęście ma to się niedługo zmienić. Nowy update ma bowiem wprowadzić dynamiczny system pogody. Oznacza to, że rozpadać może się w dowolnym momencie w trakcie meczu, co ma wprowadzić element zaskoczenia i urozmaicić rozgrywkę. Więcej o tym systemie dowiecie się z filmu na dole newsa.

Inną istotną zmianą jest dodanie penetracji kończyn – strzały wymierzone w głowę i korpus, ale zasłonięte przez ręce czy nogi mają dolatywać do celu i zadawać pełne obrażenia. Update to też garść drobnych usprawnień w postaci wygodniejszego żongowania elementami ekwipunku – posiadaną amunicję będzie można szybko i sprawnie dzielić na pół, a wszystkie dodatki do broni zdjąć klikając jeden przycisk. Wreszcie pojawi się też możliwość stawiania znacznika w świecie gry, a nie tylko na mapie.

Aktualizacja wylądowała na pecetowych serwerach testowych. Pełną listę zmian przeczytacie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 18:33   Smaug14
Dla sprostowania - dynamiczna pogoda była już wcześniej dostępna na mapie Sanhok, nowością jest pojawienie się jej na pozostałych dwóch mapach. Dodatkowo penetracja działa tylko na ręce/ramiona, nie nogi.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

PUBG: Zwiastun aktorski autorstwa Platige Image [WIDEO]

News
środa, 16 stycznia 2019

pubg-zwiastun-aktorski-autorstwa-platige-image-wideo Nie nastawiajcie się na długi seans.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z