Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBattlefield 1 i Battlefield 4: Kolejne dodatki do pobrania za darmo

hraboll środa, 1 sierpnia 2018, 11:57 News

Z ograniczonej czasowo promocji mogą skorzystać posiadacze PC, PS4 i XBO.

EA znów udostępnia całkowicie za darmo dodatki do dwóch ostatnich odsłon serii Battlefield. W przypadku „czwórki” możemy pobrać dwa rozszerzenia – Wojnę na morzu (zawiera m.in. cztery nowe mapy zlokalizowane na Morzu Południowochińskim i trzystrzałowy granatnik) oraz Chińską nawałnicę (m.in. cztery nowe lokacje i pięć dodatkowych broni). Fani Battlefielda 1 zapoznają się natomiast z zawartością dodatku Apokalipsa (pięć map, sześć broni i nowy tryb). Jeśli wierzyć informacjom podawanym przez sklep Microsoftu, promocja potrwa jeszcze przez sześć najbliższych dni, a mogą z niej skorzystać posiadacze PC, PS4 i XBO.

Dodatki znajdziecie tutaj:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 sierpnia 2018, 21:41   goliat
Ja jako użytkownik Battlefield 1 i 4 polecam na razie trzymać się z dala od tych produkcji, spadek Fps jest bardzo widoczny, problem dotyczy głównie Windows 10. Z tego, co wiem, w wersji Anniversary Edition wersja 1607 Windws 10 wszystko jeszcze działało, ale wraz z nowszymi aktualizacjami problemu nie naprawiano do dziś. Ja wypróbowałem kilka sposobów na poprawę działania, ale nic nie pomogło. Na polskim forum EA sporo ludzi uskarża się na ten problem.
środa, 1 sierpnia 2018, 15:42   V1nci
Do BFa 3 by dali, zamiast dawać znów te same dodatki za darmo.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Battlefield: Profesjonalista stworzył krótkometrażowy film z fragmentów meczów z udziałem losowych graczy [WIDEO]

News
sobota, 12 stycznia 2019

battlefield-profesjonalista-stworzyl-krotkometrazowy-film-z-fragmentow-meczow-z-udzialem-losowych-graczy-wideo Jeśli graliście w Battlefielda 1 bądź Battlefielda V w grudniu lub styczniu, być może zostaliście uwiecznieni.

Komentarzy:
10

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z