Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS„World of Warcraft: Cisza przed burzą” – Wygraj egzemplarz książki [ZAKOŃCZONY]

Ghost środa, 1 sierpnia 2018, 11:27 Konkurs
pc
World of Warcraft: Cisza przed burzą
World of Warcraft: Cisza przed burzą

Do polskich księgarni trafia właśnie „Cisza przed burzą”, czyli nowa powieść z uniwersum World of Warcraft, świata, który rozpala wyobraźnię graczy i czytelników już od 24 lat. Nadszedł sądny czas dla Azeroth! Azeroth umiera.

Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu, ale pod powierzchnią świata czyha widmo prawdziwej katastrofy. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana, otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

Anduin Wrynn, król Wichrogrodu, i Sylwana Bieżywiatr, wódz Hordy i królowa Porzuconych, nie mają wiele czasu, by odbudować to, co zniszczyła wojna, i jeszcze mniej na opłakiwanie tego, co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła, że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite, w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

Podczas gdy siły Hordy i Przymierza prześcigają się w staraniach, by odkryć tajemnice azerytu i uleczyć zraniony świat, Anduin wprowadza w życie desperacki pomysł zaprowadzenia trwałego pokoju między zwaśnionymi stronami. Azeryt zagraża równowadze sił, zatem Anduin musi zdobyć zaufanie Sylwany.

Mroczna Pani ma jednak własne plany.

Aby pokój był możliwy, lata krwawych waśni i wzajemnej nienawiści muszą raz na zawsze przejść do historii. Pozostają jednak sprawy, których żadna ze stron nie chce zaakceptować, ambicje, z których trudno zrezygnować, i odraza, której nie sposób przezwyciężyć. Zarówno Horda, jak i Przymierze pragną ujarzmić potęgę azerytu, a ich nieprzerwany konflikt grozi wybuchem wojny, która pochłonie wszystkich… i przypieczętuje zagładę Azeroth.


„Cisza przed burzą” to najnowsze dzieło Christie Golden, bestsellerowej autorki od lat związanej z literacką domeną uniwersum Warcrafta, która jak mało kto zna świat Azeroth. Książka Christie Golden stanowi prolog do wyczekiwanego dodatku Battle for Azeroth i opisuje szczegóły zbliżającego się konfliktu pomiędzy Hordą a Przymierzem.

Przeczytaj już dzisiaj fragment książki.

Z okazji premiery mamy dla Was konkurs, w którym można wygrac jeden z pięciu egzemplarzy książki. Aby wziąć w nim udział, należy w jednym komentarzu pod tym newsem napisać, co stworzył(a)byś, wykorzystując azeryt, i w jaki sposób mogłoby to wpłynąć na wojnę pomiędzy Hordą a Przymierzem.

Na propozycje czekamy do niedzieli włącznie (22 lipca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Nawał obowiązków spowodował, ze dopiero w tym tygodniu mieliśmy czas, żeby przyjrzeć się dokładniej zgłoszeniom konkursowym. Spośród mich wybraliśmy następujące:

wilk668
Zupę. Zdecydowanie poświęciłbym wiele godzin by z Azerytu stworzyć zupę (ewentualnie inne, pyszne danie). Jej wspaniały smak z pewnością podnosiłby morale, wypełniał żołądki i motywował do dalszej walki.Wspominając zapach Azerytowej zupy (z klopsem) żołnierze gotowi są rzucić się na wroga i mimo jego liczebnej przewagi, zmiażdżyć go. A wszystko po to by po walce nasycić się zupką. A gdy już wojna się skończy, bedę ją sprzedawał w puszkach.

Ghasti
Czerpiąc inspiracje z okresu średniowiecza wychodzi na to że najlepszym środkiem na utrzymanie pokoju był ślub pomiędzy przedstawicielami obu stron. Więc stworzylbym coś w stylu studnii wieczności i wskrzesił bym Sylvanas (tak naprawdę). Brzydka nie jest, może wtedy lepiej by się dogadali z Anduinem i ślub murowany :) a wtedy to już tylko wieki pokoju.

Gumiaczek
Gram po stronie hordy więc myślę że przydałaby się nam jakaś magia albo urządzenie dzięki któremu można byłoby się łatwiej komunikować. Nie tylko podczas bitwy ale też po za nią. Coś typu azeruitowego telefonu. Bo komunikacja, synchronizacja i strategia to klucz do sukcesu.

Ain
Jako szalony druid wykorzystałbym azeryt by spowodować błyskawiczny rozrost roślin na całym świecie. Wojna między Hordą i Przymierzem? A kogo to obchodzi? Szybko zapomną o swoich waśniach, kiedy natura upomni się o swoje, korzenie drzew zaczną niszczyć ich miasta, osady i drogi, chwasty zarastać monokultury ich pól i grządek, a wilki, widząc że do świata powraca równowaga, rzucą się na swoich panów i trzody!

Tyslava
A ja, użyłabym Azerytu do pełnej regeneracji Nordrasillu, oryginalnego Drzewa Życia, dzięki czemu Nocne Elfy odzyskałyby nieśmiertelność... a być może z użyciem Azerytu zyskałyby ją również inne nacje Przymierza? ^^ Pamiętajmy również o tym, że Nordrasill inspirowany jest Yggdrasilem, drzewem z mitologii nordyckiej, u którego korzeni leżą światy umarłych. Być może Azeryt mógłby przywrócić do życia takich bohaterów jak Arthas Menethil bez skazy Króla Lisza, Krasus, Rhonin, czy też samego Anduina Lothara? :)

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - World of Warcraft: Cisza przed burzą" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, MMO, Blizzard Entertainment, CD Projekt, Activision Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 20:50   tupolew519
no i znowu klapa.
środa, 1 sierpnia 2018, 19:51   Badziekc
Zrobiłbym wielkiego azerytowego dildosa i wysłałbym w prezencie Sylvanas. W załączonym liściku napisałbym tylko "Go fk yourself". Tego jej zresztą wyraźnie brakuje.
poniedziałek, 23 lipca 2018, 23:32   YogBeer
Stworzyłbym "kijek prawdy", który lał by wydawców gier za kłamstwa odnośnie gier, dlc, mikrotransakcji i etc. A żeby było trochę w temacie to jeszcze taką dużą maczugę specjalnie dla blizza, żeby wydał w końcu Warcrafta 4. Żeby ja jako YogiBeer poprowadził horde do zwycięstwa. Miłego wieczorku 4 all
niedziela, 22 lipca 2018, 22:53   mika19
facebooka i udostępniać, a potem zwołać przybyć zobaczyći zwyciężyć
niedziela, 22 lipca 2018, 22:04   Fafcul
Użyłbym go, żeby zadośćuczynić cierpienie małej dziewczynce, po tym jak na jej oczach zabiłem jej ojca pirata, ostatniego bosa w Deadmines, odcinając mu bestialsko głowę. I to wielokrotnie. Zdałem sobie z tego sprawę dopiero niedawno, jak mi opowiedział o tym Nobbel the Noble.
niedziela, 22 lipca 2018, 21:59   konrad1425
Azeryt - co z niego wykonać? Broń? Nie ma to sensu, gdyż niezależnie od tego, kto wygra, broń zostanie i będzie zagrożeniem. Właściwie każdy element z tego materiału, może być potencjalnie bronią masowej zagłady więc... Nie ma sensu wytwarzać z niego oręży.
Cóż zatem? Maszynę, Jaką? Służącą do skupiania energii światła, do "ożywiania" nieumarłych, sprawiając, że znów byliby "żywi" poprzez odtworzenie ich oryginalnych ciał i wszczepienie w nie ducha ich właściciela i wrócenie im życia odebranego przez plagę.
niedziela, 22 lipca 2018, 21:49   dim7
Azeryt wykorzystałbym do stworzenia w tym świecie Wiedźmina tak utalentowanego jak Geralt. W końcu po "Ciszy przed burzą" następuje "Sezon burz", a w tej krainie byłby on pełen grzmotów i błysków. Jakby to wpłynęło na wojnę między Hordą a Przymierzem? Tak jak zwykle, gdy ostry jak brzytwa srebrny miecz rozcina cielsko przebrzydłych potworów. Ziemię splamiłyby śmierdzące wnętrzności orków i ich sługusów. Orkowie zostaliby wytępieni, a Przymierze układałoby piosenki i bohaterstwie Wiedźmina. Bajkowy koniec.
niedziela, 22 lipca 2018, 21:27   omeg33
Mając do dyspozycji tak potężny materiał dążyłbym do zdobycia monopolu nad nim. Następnie zacząłbym studiować jego właściwości, aby jak najlepiej wykorzystać jego możliwości oraz nie wyrządzić żadnej tragedii. Dzięki przewadze nad skłóconymi frakcjami mógłbym zostać mediatorem w rozmowach pokojowych, a następnie doprowadzić do uspokojenia sytuacji pomiędzy skłóconymi frakcjami.
niedziela, 22 lipca 2018, 20:42   Tyslava
A ja, użyłabym Azerytu do pełnej regeneracji Nordrasillu, oryginalnego Drzewa Życia, dzięki czemu Nocne Elfy odzyskałyby nieśmiertelność... a być może z użyciem Azerytu zyskałyby ją również inne nacje Przymierza? ^^ Pamiętajmy również o tym, że Nordrasill inspirowany jest Yggdrasilem, drzewem z mitologii nordyckiej, u którego korzeni leżą światy umarłych. Być może Azeryt mógłby przywrócić do życia takich bohaterów jak Arthas Menethil bez skazy Króla Lisza, Krasus, Rhonin, czy też samego Anduina Lothara? :)
niedziela, 22 lipca 2018, 18:28   annadanuta
Zrobila bym jajka niespodzianki a w srodku byly by figurki uszczesliwiajace zrobione z azurytu.Dostali by je zolnierze i wodzowie i po otwarciu jajka dostali by zacmienia umyslu -takie wymazanie z pamieci wojny.Z tego szczescia zabrali by sie za sprzatanie tego bajzlu wojennego.Z tej radochy zniesli by granice. Miedzy Horda i Przymierzem.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Konkurs „World of Warcraft: Jaina Proudmoore. Wichry wojny” – do wygrania 5 egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]

News
czwartek, 24 czerwca 2021

konkurs-world-of-warcraft-jaina-proudmoore-wichry-wojny--do-wygrania-5-egzemplarzy-ksiazki-zakonczony Niedawno miała premierę książka, której akcja rozgrywa się w uniwersum World of Warcraft. Dzięki naszemu konkursowi można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy powieści.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
5

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
1

Trwalsze niż ze spiżu. Z R’lyeh, przez Avalon, aż do Osaki.

Komentarzy:
3

A gigantyczne ślimaki strzelają z działek.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z