Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCommandos: Szykuje się powrót. Dostaniemy nowe gry oraz remastery

hraboll czwartek, 12 lipca 2018, 19:46 News

Prawa do marki zostały przejęte przez niemieckiego wydawcę.

O przyszłości Komandosów decydować będzie teraz Kalypso Media (wydawca gier z cyklu Tropico). W planach są zarówno całkowicie nowe gry, jak i odświeżone wersje klasyków. Na dalsze szczegóły trochę poczekamy, albowiem Kalypso dopiero usiądzie do rozmów z potencjalnymi developerami.

W takiej sytuacji trudno orzec, czy w przyszłe przedsięwzięcia zamierza angażować się ekipa Pyro Studios, która stworzyła markę. Faktem jest, że hiszpański developer podążał za współczesnymi trendami. Wydane w 2006 roku Commandos: Strike Force znacznie oddaliło się od korzeni serii (czyli skrupulatnego planowania działań i zarządzania niewielką grupą wyspecjalizowanych podkomendnych), czerpiąc wzorce z pierwszoosobowych strzelanek. Był to wyjątkowo nieudany eksperyment, co potwierdzają opinie recenzentów – średnia ocen na Metacriticu dla wersji pecetowej to 62%.

Słowa założyciela Kalypso Media, Simona Hellwiga, sugerują, że nowy właściciel marki planuje zainwestować w projekty, które szanują taktyczny rodowód Komandosów:

Uważamy, że naszym obowiązkiem jest ożywienie i dalsze rozwijanie tych ukochanych gier dla fanów z całego świata.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 lipca 2018, 16:53   mientek
Pamietam KKND2
piątek, 13 lipca 2018, 13:05   Rzeziblacha
To skoro jesteśmy przy remasterach bądź zupełnie nowych odsłonach, to Ja nie miałbym nic przeciwko gdyby odświeżyli KKND... Ktoś pamięta?. Ewentualnie kolejna część, jakże popularnego dziś tematu postapo.
piątek, 13 lipca 2018, 11:47   Entyrop
To ja bym jeszcze chciał Original War 2 albo byłbym wdzięczny za podrzucenie tytułów z podobną mechaniką. [:
piątek, 13 lipca 2018, 11:26   Sheade
Haha, a wczoraj miałem pogawędkę ze znajomym dlaczego Kommandosów nie odświeżą/nie zrobią kontynuacji. I tu proszę, news z rana jak śmietana :DBTW ktoś tu wspomniał o Submarine Titans <3 Niesamowita gra! Do tej pory nie rozumiem, czemu tematy podwodne w ogole nie są wykorzystywane w grach, albo tak rzadko, że nic o nich nie słychać. Submarine Titans 2 z grafika podoba do SC2 i klimatem z ST1 <3
piątek, 13 lipca 2018, 10:56   KucharzSnaf
Bo Commandosa 3 można odpalić tylko w rozdzielczości 800x600 i jest to najwyższa rozdzielczość, jest chyba jakaś fanowska modyfikacja aby to zmienić ale mi ona nigdy nie działała.
piątek, 13 lipca 2018, 8:22   taz159357
KucharzSnaf - Mowilem o graficznym zestarzeniu się trzeciej części. Mimo że widoki w każdej części są nadal piękne, to modele postaci biją po oczach "bryłowatością" i znacznie odstają od tła.
piątek, 13 lipca 2018, 7:42   KucharzSnaf
Arry Da się grać tylko trzeba ściągnąć fanowską poprawkę.taz159357 Jakieś głupoty wypisujesz.Dwójka w wysokiej rozdzielczości w ogóle się nie zestarzała.http:hdproject.altervista.org/wp-content/uploads/2017/01/C2-03.jpg
http:hdproject.altervista.org/wp-content/uploads/2017/01/C2-04.jpg
piątek, 13 lipca 2018, 7:28   taz159357
Steamowa trójeczka działa cudownie (jedynym mankamentem jest przestarzała już grafika), jednak przydało by się naprawic kilka rzeczy w 2. Przez strasznie długie zapisywanie i osobne ładowanie menu po każdym kliknięciu esc, w grze nie da się wytrzymać dłużej niż jedną misję.
piątek, 13 lipca 2018, 7:13   Arry
No jedynkę przydałoby się odświeżyć, bo z moja kopia (Kolekcja Klasyki od Cenegi) działa mi na wszystkich kompach w tempie x5 i grać się nie da. Dwójkę w sumie tak ze 3 lata temu przechodziłem i się fajnie grało :)
piątek, 13 lipca 2018, 6:08   mientek
Loo Kurła, biore 3 sztuki w dniu premiery!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z