Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Phantom Doctrine: Szpiegowski XCOM ma oficjalną datę premiery [WIDEO]

hraboll środa, 11 lipca 2018, 19:54 News

Zimnowojenne tajne operacje rozpoczniemy już niedługo.

Premiera Phantom Doctrine – najnowszego dzieła warszawskiego studia CreativeForge Games (twórców Hard Westa) – została zaplanowana na 14 sierpnia. Przypomnę, że mówimy tu o „turowym szpiegowskim thrillerze”, który rzuci nas w wir zimnowojennych intryg i tajnych operacji. Jako lider organizacji The Cabal zbieramy informacje, kojarzymy fakty i dowodzimy agentami. Zadaniem tych ostatnich będzie eliminacja „manipulatorów czerpiących zyski z napięć pomiędzy Związkiem Radzieckim a NATO”. Podczas trwającej 30-40 godzin kampanii stawimy czoła różnego typu zagrożeniom (systemy bezpieczeństwa, oponenci itp.) na 60 mapach.

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun. Phantom Doctrine pojawi się na PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 12 lipca 2018, 21:07   Poganin
Też mnie ten rosnący poziom alarmu irytował. Zwłaszcza jak na pewnym etapie gry sprawiał, że strażnicy zmieniali trasę patrolu.
czwartek, 12 lipca 2018, 20:32   CzlowiekKukurydza
Ciekawe czy przeszczepią z Hard West ficzery pokroju braku możliwości zeskoczenia z balkonu albo wyskoczenia przez okno. Stawiam na średnią ocen 6.5.
czwartek, 12 lipca 2018, 11:33   Bronnson
Cóż, klonów XCOM nigdy za wiele. Mam tylko nadzieję, że nie będzie w grze mechanik w stylu ograniczonej ilości tur, jak w XCOM 2 czy rosnącego stopniowo i niezależnie od wszystkiego poziomu alarmu, jak w INVICIBLE inc.
środa, 11 lipca 2018, 20:57   KarczekWieprzowy
Powiadacie że szpiegowski XCOM...
A NIETRAFIONE STRZAŁY Z 99% BĘDĄ?
środa, 11 lipca 2018, 20:33   Jamz
Pierwsza gra od lat, na którą się naprawdę nakręciłem. I to głównie wina CD-A, bo zapowiedź naprawdę niezłą napisaliście. Potem obejrzałem (niecały) stream twórców na kanale GoGu i od tej pory żyję nadzieją, że gra spełni pokładane w niej oczekiwania.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z