Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Phantom Doctrine: Szpiegowski XCOM ma oficjalną datę premiery [WIDEO]

hraboll środa, 11 lipca 2018, 19:54 News

Zimnowojenne tajne operacje rozpoczniemy już niedługo.

Premiera Phantom Doctrine – najnowszego dzieła warszawskiego studia CreativeForge Games (twórców Hard Westa) – została zaplanowana na 14 sierpnia. Przypomnę, że mówimy tu o „turowym szpiegowskim thrillerze”, który rzuci nas w wir zimnowojennych intryg i tajnych operacji. Jako lider organizacji The Cabal zbieramy informacje, kojarzymy fakty i dowodzimy agentami. Zadaniem tych ostatnich będzie eliminacja „manipulatorów czerpiących zyski z napięć pomiędzy Związkiem Radzieckim a NATO”. Podczas trwającej 30-40 godzin kampanii stawimy czoła różnego typu zagrożeniom (systemy bezpieczeństwa, oponenci itp.) na 60 mapach.

Poniżej możecie obejrzeć nowy zwiastun. Phantom Doctrine pojawi się na PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 12 lipca 2018, 21:07   Poganin
Też mnie ten rosnący poziom alarmu irytował. Zwłaszcza jak na pewnym etapie gry sprawiał, że strażnicy zmieniali trasę patrolu.
czwartek, 12 lipca 2018, 20:32   CzlowiekKukurydza
Ciekawe czy przeszczepią z Hard West ficzery pokroju braku możliwości zeskoczenia z balkonu albo wyskoczenia przez okno. Stawiam na średnią ocen 6.5.
czwartek, 12 lipca 2018, 11:33   Bronnson
Cóż, klonów XCOM nigdy za wiele. Mam tylko nadzieję, że nie będzie w grze mechanik w stylu ograniczonej ilości tur, jak w XCOM 2 czy rosnącego stopniowo i niezależnie od wszystkiego poziomu alarmu, jak w INVICIBLE inc.
środa, 11 lipca 2018, 20:57   KarczekWieprzowy
Powiadacie że szpiegowski XCOM...
A NIETRAFIONE STRZAŁY Z 99% BĘDĄ?
środa, 11 lipca 2018, 20:33   Jamz
Pierwsza gra od lat, na którą się naprawdę nakręciłem. I to głównie wina CD-A, bo zapowiedź naprawdę niezłą napisaliście. Potem obejrzałem (niecały) stream twórców na kanale GoGu i od tej pory żyję nadzieją, że gra spełni pokładane w niej oczekiwania.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z