Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT„Indiana Jones 5” dopiero w 2021 roku

CormaC środa, 11 lipca 2018, 11:22 Film, serial, animacja

Wytwórnia musi wierzyć w długowieczność Harrisona Forda.

Wygląda na to, że Variety miało nosa, przeczuwając aż roczną obsuwę nowego „Indiany Jonesa”. Pierwotnie zdjęcia do filmu miały rozpocząć się w Wielkiej Brytanii w kwietniu 2019 roku, a premierę przewidywano na lato 2020. Nic z tego. Ekipa pracująca nad filmem powiększyła się ostatnio o kluczowego dla przedsięwzięcia Jonathana Kasdana, współscenarzystę „Hana Solo” (najnowsze „Gwiezdne wojny” nie poradziły sobie najlepiej w kinach, choć moim zdaniem są całkiem udane). Syn Lawrence’a Kasdana, współautora scenariusza do „Poszukiwaczy zaginionej Arki”, połączy siły z Davidem Koeppem (scenarzystą m.in. „Parku Jurajskiego” z 1993 roku, „Aniołów i demonów” i zeszłorocznej „Mumii”). The Hollywood Reporter donosi, że konieczność dalszej pracy nad scenariuszem spowodowała przesunięcie światowej premiery na 9 lipca 2021 roku.

Przypomnę, że nowego „Indianę” – tak jak wszystkie poprzednie odsłony legendarnej serii – wyreżyseruje Steven Spielbierg, a w roli tytułowej ponownie zobaczymy 75-letniego Harrisona Forda, dla którego wcielanie się w niekonwencjonalnego archeologa i współpraca ze Spielbergiem to „wielka frajda, której nie może się doczekać”. Na ekranie nie pojawi się natomiast Shia LeBeouf, a więc także Mutt – syn Indiany wprowadzony w 2008 roku w „Królestwie Kryształowej Czaszki”, w któym wielu widziało naturalnego następcę Forda jako wiodącego aktora serii.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 12 lipca 2018, 20:46   DETHKARZ
SOLO był świetny w porównaniu z kopią nowej nadziei czy ostatnim jedi...
czwartek, 12 lipca 2018, 7:51   DonPesos
Pelna zgoda, Solo byl swietny. Niestety, bogowie box office bywaja kaprysni.
czwartek, 12 lipca 2018, 2:57   lukasz269
Brawo Cormac chwal przy okazji chłam jakim jest Solo.
środa, 11 lipca 2018, 22:58   alistair80
Oczywiście życzę HF jak najlepiej, ale 3 lata to kupa czasu. Choć skoro można było "utrzymać" przy życiu Carrie Fisher, to to samo można zrobić z HF.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z