Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFortnite: Kilkumetrowy burger z gry odnaleziony na kalifornijskiej pustyni

Papkin sobota, 7 lipca 2018, 10:48 Pierdoły

Prosimy nie regulować odbiorników.

Podczas wizji lokalnej fotograf Sela Shiloni odkrył zgoła zaskakujący obiekt. Konkretniej: kilkumetrową plastikową kanapkę, która do niedawna zdobiła dach znanej z Fortnite’a restauracji Durrr Burger.

Odkrycie, jakiego dokonano w okolicach kalifornijskiego Palmdale, jest tym ciekawsze, że rzeczona maskotka została z gry usunięta na krótko po starcie rakiety, który poprzedził nadchodzący (piąty!) sezon rozgrywek. Na mapie zaczęły się wówczas pojawiać dziwne anomalie, których ofiarą padła między innymi znana jadłodajnia (zresztą: odsyłam w to miejsce).

Na krótko po Shiloni miejscówkę odwiedzili członkowie grupy Doom Clan, dzięki którym znaną z burgerowni maskotkę możecie podziwiać w całej okazałości.

Co to wszystko znaczy, dowiemy zapewne 12 lipca, wraz ze startem piątego sezonu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 7 lipca 2018, 20:00   mac1991seth
Faktycznie, według strony internetowej (About) it's a he i z opisu wynika, że nie jest genderfluid.
sobota, 7 lipca 2018, 17:16   Rekinowy
Może to nieistotne, ale "pani fotograf" to chyba jednak pan.
sobota, 7 lipca 2018, 15:01   igorv
Szok i niedowierzanie. Ależ sensacja.
sobota, 7 lipca 2018, 11:42   Jacek112
Może i pani fotograf była podstawiona, ale jedno twórcom Fortnita trzeba przyznać - świetnie prowadzą tę grę. Mam na myśli te wszystkie tajemnice, eventy itd., jak dla mnie jest to świetne.
sobota, 7 lipca 2018, 11:09   Winograd
Fascynujący zbieg okoliczności. Pani fotograf "przypadkowo" znalazła się w tym miejscu ;)

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z