Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFortnite: Kilkumetrowy burger z gry odnaleziony na kalifornijskiej pustyni

Papkin sobota, 7 lipca 2018, 10:48 Pierdoły

Prosimy nie regulować odbiorników.

Podczas wizji lokalnej fotograf Sela Shiloni odkrył zgoła zaskakujący obiekt. Konkretniej: kilkumetrową plastikową kanapkę, która do niedawna zdobiła dach znanej z Fortnite’a restauracji Durrr Burger.

Odkrycie, jakiego dokonano w okolicach kalifornijskiego Palmdale, jest tym ciekawsze, że rzeczona maskotka została z gry usunięta na krótko po starcie rakiety, który poprzedził nadchodzący (piąty!) sezon rozgrywek. Na mapie zaczęły się wówczas pojawiać dziwne anomalie, których ofiarą padła między innymi znana jadłodajnia (zresztą: odsyłam w to miejsce).

Na krótko po Shiloni miejscówkę odwiedzili członkowie grupy Doom Clan, dzięki którym znaną z burgerowni maskotkę możecie podziwiać w całej okazałości.

Co to wszystko znaczy, dowiemy zapewne 12 lipca, wraz ze startem piątego sezonu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 7 lipca 2018, 20:00   mac1991seth
Faktycznie, według strony internetowej (About) it's a he i z opisu wynika, że nie jest genderfluid.
sobota, 7 lipca 2018, 17:16   Rekinowy
Może to nieistotne, ale "pani fotograf" to chyba jednak pan.
sobota, 7 lipca 2018, 15:01   igorv
Szok i niedowierzanie. Ależ sensacja.
sobota, 7 lipca 2018, 11:42   Jacek112
Może i pani fotograf była podstawiona, ale jedno twórcom Fortnita trzeba przyznać - świetnie prowadzą tę grę. Mam na myśli te wszystkie tajemnice, eventy itd., jak dla mnie jest to świetne.
sobota, 7 lipca 2018, 11:09   Winograd
Fascynujący zbieg okoliczności. Pani fotograf "przypadkowo" znalazła się w tym miejscu ;)

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z