Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overcooked! 2: Teraz „wyciekło” już oficjalnie! [WIDEO]

Ninho wtorek, 12 czerwca 2018, 18:46 News

Do tego znamy datę premiery.

Sequel tytułu z 2016 roku (od 2017 na Switchu) będzie mógł pochwalić się jedną bardzo istotną kwestią – sieciowym multiplayerem. Do czterech graczy będzie mogło się zmierzyć ze sobą lokalnie (bezprzewodowo) lub za pomocą onlajnowego co-opa. W grze mają pojawić się zupełnie nowe sposoby na zabawę, nowi bohaterowie, przepisy do ugotowania, upieczenia, zgrillowania i, przede wszystkim, spalenia. 

Overcooked 2 zostanie wydane na Switcha, PC, XBO oraz PS4 już 7 sierpnia tego roku. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 12 czerwca 2018, 19:58   KafarPL
Jeżeli to będzie po prostu zestaw nowych map to meh. Jedynka jest świetna ale na późniejszych etapach może być już lekko męcząca

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
18

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z