Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overcooked! 2: Teraz „wyciekło” już oficjalnie! [WIDEO]

Ninho wtorek, 12 czerwca 2018, 18:46 News

Do tego znamy datę premiery.

Sequel tytułu z 2016 roku (od 2017 na Switchu) będzie mógł pochwalić się jedną bardzo istotną kwestią – sieciowym multiplayerem. Do czterech graczy będzie mogło się zmierzyć ze sobą lokalnie (bezprzewodowo) lub za pomocą onlajnowego co-opa. W grze mają pojawić się zupełnie nowe sposoby na zabawę, nowi bohaterowie, przepisy do ugotowania, upieczenia, zgrillowania i, przede wszystkim, spalenia. 

Overcooked 2 zostanie wydane na Switcha, PC, XBO oraz PS4 już 7 sierpnia tego roku. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 12 czerwca 2018, 19:58   KafarPL
Jeżeli to będzie po prostu zestaw nowych map to meh. Jedynka jest świetna ale na późniejszych etapach może być już lekko męcząca

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z