Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Battletoads: Powrót w 2019 [WIDEO]

spikain niedziela, 10 czerwca 2018, 23:25 News

No to teraz bez sensu będzie dzwonienie do sklepów i pytanie, czy mają Battletoadsy. Aha – napisałem w tytule "WIDEO", ale nie ekscytujcie się zbytnio.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 8:32   Dantes
Wielkiego sukcesu nie wiąże z powrotem marki Battletoads mało kto ją pamięta zazwyczaj starsi gracze Nintendo (Pegasusa) wystarczy spojrzeć jak słabo się sprzedało nowe Killer Instinct (2016) jeśli Rare by współpracowało z Nintendo zamiast Microsoft to sukces był murowany.
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 0:24   spikain
Jeśli styl graficzny tych kilku elementów z trailera to styl graficzny gry, to... eee... yyy...
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 0:04   2real4game
Mam nadzieję, że tego nie skopią.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
15

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z