Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

FastStart pozwoli nam szybciej uruchomić gry. Xbox Game Pass obrasta w tytuły!

Papkin niedziela, 10 czerwca 2018, 23:03 News

– Nigdy nie mieliśmy tak wielu gier do ogrania (...) ale zbyt często mieliśmy problem: musieliśmy wybierać jeden tytuł kosztem drugiego. A co gdybyśmy wcale nie musieli wybierać? – zalotnie zapytuje przedstawicielka Microsoftu. 

W ofercie Xbox Game Pass znajdą się Halo: The Master Chief Collection, Forza Horizon 4 i Crackdown 3, które to trafią do usługi równocześnie ze swoimi premierami. 

Poza tym możemy liczyć na kroplówkę od firm trzecich; w ramach przepustki w dniu ich debiutu ogramy Phoenix Point, Ashen czy Warhammer: Vermintide 2. A w ramach przedsmaku już, teraz, natychmiast możemy pobrać The Elder Scrolls Online, Fallouta 4 i The Division.


Gigant zapowiedział też aktualizację FastStart, która dzięki uczeniu maszynowemu pozwoli nam szybciej uruchomić gry na XBO. System identyfikuje, które pliki gry należy potraktować priorytetowo, stąd czas od kliknięcia „pobierz” do rozpoczęcia przygody z tytułem może skrócić się nawet o połowę. Nowe rozwiązanie sprawdzimy w akcji jeszcze w tym miesiącu. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Xbox One,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 12:59   JJJ111
Game Pass jest super opcja dla ludzi, którzy odgrywają gry i później do nich nie wracają. Naprawdę fajnie się to rozwija. Ciekawe, czy Sony, albo stream wypuszczą coś podobnego?
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 0:35   ja0lek
Fast start wydaje się fajną opcją. Tym bardziej dla osób z wolnym internetem.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
25

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z