Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS[Weekend z Vampyrem] Wygraj egzemplarz gry [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 22 czerwca 2018, 13:18 Konkurs

Z okazji premiery mrocznego erpega Vampyr mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze gry na PC oraz trzy kubeczki.

Recenzję najnowszej produkcji studia Dontnod znajdziecie w aktualnym wydaniu CDA. Zdradzimy, że Ninho wypowiedział się o grze pochlebnie, chwaląc ją m.in. za klimat i dojrzałą fabułę usianą niejeznoznacznymi moralnie dylematami.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba napisać w jednym komentarzu pod tym newsem, dlaczego warto być wampirem w Polsce – albo odwrotnie: dlaczego to bardzo zły pomysł.

Na propozycje czekamy do wtorku włącznie (12 czerwca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci dwóch pierwszych miejsc otrzymają grę w wersji PC. Osoby, które zajmą miejsca od 3. do 5., otrzymają nagrody pocieszenia w postaci kubków.

Laureaci

Spośród nadesłanych odpowiedzi zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące:

Grą Vampyr  wersji PC

4ceJak najbardziej warto być wampirem w Polsce ponieważ najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny :)

2real4gameWampir w Polsce nie miałby łatwo. Potrzebowałby licencji lotniczej. Musiałby rozliczać się z każdej wypitej albo "wylanej" kropli krwi. Musiałby dokładnie sprzątać po sobie, bo w innym wypadku czekałby go mandat. No i w ogóle picie w miejscach publicznych również mogłoby się zakończyć mandatem.

Kubeczek z logo gry

KGIPolska to kraj bez stosów. Otwarte granice naszej ojczyzny czekają na wszystkich, którzy mogą np. przyczynić się do ubogacenia kulturowego. Powstałoby przecież mnóstwo klechd, legend o nocnych wyczynach upiorów. Stałyby się również pożywką dla portali społecznościowych. Nastąpiłby wzrost popytu na odzież ze stylowymi kołnierzami ochronnymi. Niektóre wampiry mogłyby znaleźć substytut w postaci choćby trzody chlewnej. Ostatecznie przypadki na ludziach można tłumaczyć wrażliwością artystyczną, performancem.

Rellah - Czy warto być wampirem w Polsce? Tak, jak w każdym innym miejscu, gdzie znajdziesz pożywienie. Ewolucja umieściła wampiry na szczycie łańcucha pokarmowego. Rozpatrywanie tego pytania pod względem politycznym, społecznym, czy możności posiadania majątku osobistego nie ma większego sensu. Wampir skupi się na przeżyciu, a gdzie lepiej polować niż na własnym terenie, który znasz. Przy zaradności Polaka i zdolnościach wampira, nawet nasz kraj nie jest wyzwanie. Wszak czy wilk bałby się życia w stadzie owiec?

DeltaWorld - Oczywiście, że warto być wampirem w tym kraju, rzekłbym nawet, że nie warto nie nie być. |Na tej ziemi nieśmiertelność (o ile wampir jest istotą żywą? ewentualnie wieczna egzystencja) to jedyny sposób, aby w ciągu swego zarobić na dom który będzie miał ponad 40m^2 i auto, którego poprzedni właściciel (z Niemiec) nie będzie do nas dzwonił, żeby posłuchać jak pięknie chodzi niedawno jeszcze jego diesel 1.9 TDI. |Poza tym nocny tryb życia sprawia, że spotykamy na swej drodze mniej ludzi - zachęcające :)

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Vampyr" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, przygodowa gra akcji, DONTNOD,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 25 czerwca 2018, 11:18   4ce
ha, a to dopiero miłe pocieszenie po wczorajszym meczu, żeby tylko jeszcze głowa tak nie bolała...:/
Dzięki :)
piątek, 22 czerwca 2018, 14:50   2real4game
Wow, nie spodziewałem się. Dzięki. Od razu mi się poprawił humor na weekend.
piątek, 22 czerwca 2018, 13:54   Moooras
Szkoda, że nie ja, ale i tak brawa dla zwycięzców.
sobota, 16 czerwca 2018, 23:59   SerwusX
@Negru777
Ubawiłem się setnie. :)
wtorek, 12 czerwca 2018, 23:28   KGI
Polska to kraj bez stosów. Otwarte granice naszej ojczyzny czekają na wszystkich, którzy mogą np. przyczynić się do ubogacenia kulturowego. Powstałoby przecież mnóstwo klechd, legend o nocnych wyczynach upiorów. Stałyby się również pożywką dla portali społecznościowych. Nastąpiłby wzrost popytu na odzież ze stylowymi kołnierzami ochronnymi. Niektóre wampiry mogłyby znaleźć substytut w postaci choćby trzody chlewnej. Ostatecznie przypadki na ludziach można tłumaczyć wrażliwością artystyczną, performance'em.
wtorek, 12 czerwca 2018, 22:20   nolifeGreg
W Polsce wampirem warto byłoby być ale są plusy dodatnie i ujemne. Wampiry są długowieczne - można byłoby doczekać emerytury. Oszczędza się kasę na fast foodach np.: pijąc sok pomidorowy (Vegan wampir). Ja wam powiem, że sam jestem wampirem. Długie przebywanie na słońcu szkodzi mojej skórze, dlatego wychodzę tylko po zmroku. Nie cierpię czosnku a kościół omijam z daleka. Dziewuch narazie nie kąsam a jedyne co zasysam to gry na dysk. Pozdrawiam.
wtorek, 12 czerwca 2018, 22:10   Inssajdor
Opresyjność Państwa i galopująca biurokracja nie wpłynęłaby pozytywnie na życie (nie-życie?) wampirów. Raz, że urzędy pracują głównie w dzień, a dwa ich działanie (nie-działanie?) przeciągałoby w nieskończoność skierowanie na zabieg wysysania krwi czy borowania kłów. Na wysokie refundacje do RH+ też bym nie liczył. Odpowiedni protest w Sejmie mógłby nieco polepszyć wampirzy byt np. programem 500 ml+ albo wyprawką na pełnie księżyca, ale to dalej jedynie kropla krwi w morzu potrzeb.
wtorek, 12 czerwca 2018, 21:16   TaDam
Czy warto być wampirem w Polsce? Oczywiście, że tak! Wyobraźcie sobie, ile pracy miałby taki wampir. W Polsce jest coraz więcej ludzi starych, młodzi wyjeżdżają za granicę, wampir pracownik zakłada organizację ,,Ino Kropelka" i wypija trochę krwi wszystkim, którzy mają nadciśnienie. Wampir kapłan zakłada organizację ,,Ruch-Ciemność-Krew" i ,,oczyszcza" grzesznych krwiołazów(ludzi). Wampir polityk obiecuje wszystko w zamian za krew, a wampir poeta śpiewa ballady o hojnych krwiodawcach. Społeczeństwo idealne.
wtorek, 12 czerwca 2018, 21:12   Miako
Być w Polsce wampirem to praktycznie wydać na siebie wyrok. Wysokie podatki, słabe prawa, płaca marna (za co się kupi kwiobiad???) krew średniej jakości, w końcu tyle osób cierpi na otyłość alkocholizm i inne takie... bleh... kto by chciał to pić. Już lepsza woda z kranu. i jeszcze ten SMOG, gdyby to był smok to byłaby zabawa ale smog? Weź tu człowieku oddychaj. I ta chora ilość slońca. Wampir ma być blady jak ściana. A niedajboże ktoś się dowie? zero tolerancji, od razu zacznie się palenie na stosie. .
wtorek, 12 czerwca 2018, 16:55   Mariop89
Z geograficznego punktu widzenia, to warto być wampirem w Polsce. W okresie zimowym zachmurzenie wynosi średnio 80%. Okres letni jest trochę ostrzejszy - średnie zachmurzenie wynosi 55% (lecz to nadal ponad połowa!). Średnio 120-160 dni pochmurnych w roku. Nie polecałbym obszarów górskich gdzie pogoda fenowa często rozwiewa chmury, ale w miastach dokłada się smog i jest prawie ciągle bez słońca - idealnie dla wampira. Polecałbym Łódź - tutaj bardzo łatwo o świeżą krew, którą dresy chętnie wycisną z biedaków

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Vampyr: Zwiastun z datą premiery na Nintendo Switch [WIDEO]

News
piątek, 6 września 2019

vampyr-zwiastun-z-data-premiery-na-nintendo-switch-wideo Jeszcze tej jesieni zatopimy kły w szyi niewinnych ofiar również w poczekalni do lekarza.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
5

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
1

Trwalsze niż ze spiżu. Z R’lyeh, przez Avalon, aż do Osaki.

Komentarzy:
3

A gigantyczne ślimaki strzelają z działek.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z