Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

11-11: Memories Retold – Przygodówka w gwiazdorskiej obsadzie [WIDEO]

hraboll czwartek, 7 czerwca 2018, 15:55 News

Jeszcze w tym roku poznamy „wzruszającą opowieść”.

Bandai Namco Entertainment potwierdziło, że gra 11-11: Memories Retold trafi 9 listopada na PC, PS4 i XBO. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami przygodówka pozwoli spojrzeć z dwóch perspektyw na jedno z bardziej złożonych wydarzeń historycznych – I wojnę światową. Główni bohaterowie gry, Harry i Kurt, staną po przeciwnych stronach barykady i choć różnią ich poglądy i motywacje, to obaj postarają się zachować człowieczeństwo.

11-11: Memories Retold ma wyróżniać się nie tylko wyjątkowym stylem graficznym, lecz także dopracowaną fabułą. Warto zauważyć, że gra jest owocem współpracy francuskiego studia DigixArt (Lost in Harmony) z wytwórnią filmów animowanych Aardman („Uciekające kurczaki”, „Wallace i Gromit: Klątwa królika”). Co więcej, głosu głównym postaciom użyczą uznani aktorzy – Elijah Wood (trylogia „Władca Pierścieni”, „Zakochany bez pamięci”, „Link do zbrodni”) jako Harry i Sebastian Koch („Most szpiegów”, „Homeland”) jak Kurt.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 8 czerwca 2018, 9:42   le_Fey
Ciekawy pomysł tylko... ta grafika. Nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu, gdzie historia opowiadana w grze jest ważniejsza niż ultra grafika. Często dzięki takiemu zabiegowi tworzy się dodatkowy klimat.
Ale... niech cena takiej gry będzie adekwatna bo jeżeli miałbym za tą grę zapłacić tak jak za tytuł AAA (a tak niestety często bywa) to ja podziękuję.
czwartek, 7 czerwca 2018, 23:09   zadymek
Zegranizowaliby lepiej "Na zachodzie bez zmian"...
czwartek, 7 czerwca 2018, 16:53   adadid2
Dumą Aardman nie są żadne Uciekające Kurczaki, tylko Baranek Shaun!
czwartek, 7 czerwca 2018, 16:38   Zbignieff
Trailer robi wrażenie. Muzyka i grafika przede wszystkim. Możliwe, że ten styl okaże się męczący na dłuższą metę, ale i tak z mojej strony brawa za oryginalność - wolę słabą nowatorską grę, niż dziesięć kolejnych Filmowych Przeżyć z realistyczną grafiką. A wcale nie musi być słaba, w końcu wspomniany niżej (choć z błędami) Valiant Heart był dobry. Poczekam, zobaczę. Tylko tytuł niepotrzebnie przekombinowali. Rozumiem, że to ma być 11 listopada, ale ciężko to wpisywać, kiedy się szuka.
czwartek, 7 czerwca 2018, 16:17   fanboyfpsow
Hmm ta grafika wygląda jak by ktoś zrobił grę na realistycznym silniku graficznym ala frostbite ale bez anytaliazingu rozpikselowaną. Tak wiem że to Artystyczny silnik a gra wygląda jak namalowana. Nie mniej ciekaw jestem co z tego wyjdzie bo taki Wariant hearts był mega świetny.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z