Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSWorld of Warcraft: Battle for Azeroth – Wygraj jeden ze 100 kluczy dostępowych do bety [ZAKOŃCZONY]

Ghost środa, 20 czerwca 2018, 15:57 Konkurs
PC
Battle for Azeroth
Battle for Azeroth

Do World of Warcraft zmierza kolejny duży dodatek, zatytułowany Battle for Azeroth. Dajemy Wam szansę zapoznać się z nim wcześniej poprzez uczestnictwo w jego zamkniętej becie.

Tak o dodatku piszą twórcy:

World of Warcraft: Battle for Azeroth zawiera nowe funkcje i zawartość, dzięki którym gracze wystawią na próbę swoje zaangażowanie i niezłomność. Oto jakie wyzwania czekają w nadchodzącym dodatku:

  • Odkryj dwie legendarne krainy. Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do udzielenia wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras – ojczyzny Jainy Proudmoore – aby zachęcić mieszkańców do walki o wspólny cel.
  • Zwerbuj sprzymierzone rasy. Rozpocznij przygodę jako przedstawiciel jednej z nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Każdą z nich cechują wyjątkowe zdolności. Zaskarb sobie szacunek taurenów z Wysokiej Góry, elfów Pustki, Czarnorytnych krasnoludów i innych, aby stworzyć postacie wywodzące się z tych ras i zasilić nimi szeregi swojej frakcji.
  • Złup wyspy Wielkiego Morza. Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
  • Ruszaj na Front Wojenny. Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach PvE.
  • Nasyć swój pancerz potęgą tytanów. Wyrusz na poszukiwania azerytu – tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Płonącego Legionu. Nasyć Serce Azeroth – legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego – mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
  • Walcz do poziomu 120. Odkryj źródło splugawienia Krwawego Boga w Podzgnilisku (Underrot), poznaj sekrety zapomnianej krypty tytanów i wymknij się z kontrolowanego przez drustów Królestwa Umarłych. Wykonując zadania, możesz awansować o 10 kolejnych poziomów. Następnie rośnij w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i wielu innym.

Więcej informacji o World of Warcraft: Battle for Azeroth można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej dodatku www.worldofwarcraft.com/battleforazeroth.

Dzięki naszemu konkursowi 100 osób dostanie szansę uczestnictwa w testach.

Battle for Azeroth to przede wszystkim powrót do korzeni, czyli konfliktu Przymierza z Hordą. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w jednym komentarzu pod tym newsem, po której stronie chciałbyś stanąć w nadchodzącym dodatku i uzasadnij swój wybór w trzech zdaniach.

Na propozycje czekamy do niedzieli włącznie (10 czerwca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Potem poprzez PW (prywatną wiadomość) na forum otrzymają kod wraz z instrukcją jak go użyć. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Dla zachęty kilka grafik i zwiastun dodatku.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

UPDATE

Od części czytelników dostaliśmy informację, że mieli oni problemy z zalogowaniem się na naszej stronie. Problem ten został usunięty. Aby dać im również szansę wzięcia udziału w konkursie przedłużamy termin jego trwania do niedzieli (do godziny 23:59 w niedzielę 17 czerwca 2018).

Laureaci

Klucze do bety wraz z instrukcją użycia zostały wysłane do setki szczęśliwców poprzez PW (prywatną wiadomość) na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, MMO, Blizzard Entertainment,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 23 czerwca 2018, 18:40   Antorius123
Oczywiscie od momentu odpalenia gry z kodu
sobota, 23 czerwca 2018, 18:39   Antorius123
Ej mam takie pytanie do wszystkich zwyciezcow i tego konkursu i innych. Czy wszystko u was dobrze z kompem bo moj sam sie wylacza 5 sekubd doslownie po nacisnieciu magicznego guziczka wlaczajacego kompa? Napiszcie czy tez tak macie.
piątek, 22 czerwca 2018, 15:23   SerwusX
Ach, dobrze, że przedłużono czas trwania konkursu. Dzięki temu udało mi się wygrać kluczyk. Fajnie. :)
czwartek, 21 czerwca 2018, 14:35   Sagan51
Dzięki za kod :) No Life Mode ON
środa, 20 czerwca 2018, 22:57   zaku30
Ach, tak się namęczyłem żeby się zalogować jeszcze w pierwszym tygodniu konkursu i przynajmniej byłem pewny że dostanę. Niestety potem został dodany drugi tydzień i całe te starania na marne. Fajnie :)
środa, 20 czerwca 2018, 17:22   wieszczu92
Gg wp :) dzieki!
poniedziałek, 18 czerwca 2018, 10:17   Vindicus
już minął termin więc tylko napiszę : Lok'tar Ogar!
niedziela, 17 czerwca 2018, 22:52   makosia
w bitwie o azeroth będę grała w sojuszu, tak samo jak w poprzednich dodatkach. Alliance ma swój urok, który zdecydowanie mi odpowiada, do tego ma ładniejsze lokacje od tych hordy.
niedziela, 17 czerwca 2018, 22:25   pilarz
Alliance... bo żona nie pozwala mi grać blood elfką :D
niedziela, 17 czerwca 2018, 21:34   abelto1337
Alianci!
Bo kto jest horda ten jest krzywa morda.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
5

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
1

Trwalsze niż ze spiżu. Z R’lyeh, przez Avalon, aż do Osaki.

Komentarzy:
3

A gigantyczne ślimaki strzelają z działek.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z