Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fractured Lands: Postapokaliptyczna sieciówka byłych twórców Call of Duty i Battlefielda [WIDEO]

Cursian wtorek, 29 maja 2018, 21:24 News
PC

Ważną rolę odegrają madmaksowe pojazdy.

Jeśli wciąż czujecie nieposkromiony głód battle royale, wkrótce będziecie mogli zaspokoić go przy Fractured Lands. Za grę odpowiada Unbroken Studios, którego członkowie pracowali w przeszłości między innymi nad seriami Call of Duty i Battlefield. Podstawowe zasady zabawy wyglądają znajomo: grupa graczy trafia na rozległą mapę, rozbiega się w poszukiwaniu broni i stara się wykosić konkurencję. Wygrywa ten, kto jako ostatni trzyma się na nogach. Należy jednak zaznaczyć, że w przyszłości twórcy obiecują wprowadzenie innych trybów.

To, co wyróżnia tytuł na tle konkurencji, to postapokaliptyczne realia oraz wiodąca rola pojazdów. Alternatywą dla tradycyjnej wymiany ołowianych pozdrowień będzie zbiorowe rozsmarowywanie się po asfalcie za pomocą madmaksowych fur. Można je własnoręcznie usprawniać, montując dodatkowy pancerz, monstrualne zderzaki i inne dodatki. Ważnym elementem rozgrywki ma być dbanie o pełny bak – bez drogocennego paliwa trzeba sobie radzić pieszo. Okazja do zobaczenia Fractured Lands w akcji pojawi się już 8 czerwca, gdy wystartuje pierwsza faza zamkniętych testów beta. Jeśli macie ochotę spróbować swoich sił, zarejestrujcie się TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 czerwca 2018, 23:16   JJJ111
Meh.
środa, 30 maja 2018, 0:37   CzlowiekKukurydza
Nie czekam. Rage 2, teraz to. Jeszcze jedna gra i można spokojnie powiedzieć, że rozpoczyna się przesiadka z gier o zombie na klimaty post apo.
wtorek, 29 maja 2018, 23:44   Defqon-One
Fakt, że pracowali, ale już NIE PRACUJĄ, daje zupełnie inny wydźwięk tej rekomendacji.
wtorek, 29 maja 2018, 22:51   ermo3
Widać, że ci, którzy ponoć "pracowali przy Call of Duty lub Battlefield" mało się u poprzedniego pracodawcy nauczyli. Poruszanie się, celowanie (ogólnie feeling) i animacje jakieś takie toporne.
wtorek, 29 maja 2018, 22:04   Muidus
postapo w wizji amerykańskiej jest praktycznie bazowane na latach 80 i subkulturze panków w wschodniej wizji jest to bazowanie na potencjalnym rozwoju folkloru
wtorek, 29 maja 2018, 21:59   nortalf
1:05 ten samochód który jedzie na gracza i w momencie kiedy wybucha nagle się zatrzymuje... Ehhh

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z