Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGod of War: W miesiąc od premiery tytuł zakupiło więcej ludzi, niż wynosi populacja Irlandii

Papkin piątek, 25 maja 2018, 15:21 News
PS4

„Najszybciej sprzedający się exclusive (w historii PS4)” nadal sprzedaje się najszybciej (w historii PS4).

Raptem trzy dni po debiucie God of Wara wiceprezes PlayStation poinformował, że tytuł Santa Monica rozszedł się w nakładzie 3,1 mln egzemplarzy. Wynik ten udało się w kolejnych tygodniach znacznie poprawić. John Kodera, prezes Sony Interactive Entertainment, ujawnił podczas spotkania z inwestorami, że miesiąc po premierze liczba kopii stanęła na ponad 5 milionach. Według analityków SuperData ok. 2,1 mln z nich to egzemplarze cyfrowe.

W zainteresowaniu tytułem nowych graczy pomogła zapewne kampania marketingowa, w ramach której z grą próbował się zmierzyć Conan O’Brien, a własną animację wyprodukowali autorzy „Robot Chickena”.

Przypomnijmy, że gra dzierży również tytuł najwyżej ocenianego tytułu na wyłączność PS4. Nasz tekst na jej temat możecie przeczytać w aktualnym wydaniu CDA. Recenzujący grę CormaC zaczyna swoje przemyślenia w ten sposób:

To nie jest stary, dobry God of War. Nie ma jednak powodu do szlochu – wręcz przeciwnie, bo ten „stary, dobry” zestawiony z nowym, oszałamiającym okazuje się przede wszystkim stary.
 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 28 maja 2018, 11:13   Szydlacz
Ciesze się że gra tak dobrze im wyszła i jest popularna jednocześnie nie cieszy mnie to bo teraz cena tytułu będzie dużo dłużej schodzić w dół.
sobota, 26 maja 2018, 10:43   CormaC
@nietrol Nie, to nie jest tekst któregoś z zachodnich recenzentów. A jeśli jest jakaś zbieżność, to wyłącznie przypadkowa.
sobota, 26 maja 2018, 8:21   igorv
zadymek, jaki hype? Gra jest dostępna od miesiąca i jest świetna i to jest fakt.
sobota, 26 maja 2018, 1:53   gamingman21
Gra zasługuje na wszystkie nagrody jakie uzyskała i uzyska. Nie jest perfekcyjna, ale jest po prostu grą w którą chce się grać. Minęło trochę czasu od premiery ale ja cały czas gram i myślę o god of war. Gram drugi raz na tym najwyższym poziomie trudności i fun jest niesamowity. Mało gier potrafi przyciągnąć jak ta. Naprawdę zaczynam doceniać takich ludzi z pasią i zaangażowaniem jak Cory Barlog i Hideo Kojima, bo dostarczają gry single player, graczom tak jak by to robili dla siebie samych, i to się chwali
piątek, 25 maja 2018, 19:17   nietrol
Ejże, ale ten cytat to chyba tekst któregoś z zachodnich recenzentów, przysięgam że gdzieś to słyszałem, czy to nie sam O'Brien? Więc trochę nie bardzo pisać że to przemyślenia sir CormaC'a.
piątek, 25 maja 2018, 17:31   SomekindofDevil
Mam nadzieję, że kontynuacja będzie miała jaja i odstawi Kratosa na boczny tor.
piątek, 25 maja 2018, 17:02   zadymek
Jak śpiewała Celinka "My hype will go on"... czy jakoś tak ;)

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
16

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z