Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCrusader Kings II, Europa Universalis IV i Stellaris otrzymają nowe dodatki [WIDEO]

Cursian niedziela, 20 maja 2018, 15:13 News
pc PC

Domorośli stratedzy będą mieli pełne ręce roboty.

Paradox rozwiązał worek z propozycjami dla miłośników strategii. W przyszłym roku Age of Wonders wybierze się w kosmos, a Cesarstwo Rzymskie znów będzie potrzebowało zdolnego zarządcy. Nie zapomniano jednak również o starszych tytułach.

Jeszcze w tym roku Crusader Kings II otrzyma rozszerzenie Holy Fury. Rozbudowie ulegnie wiele aspektów i tak już całkiem złożonej gry. Twórcy chwalą się między innymi zwiększoną rolą religii. Przykładowo katolicy mogą zostać kanonizowani, a ich groby zyskają wówczas status miejsc o szczególnym znaczeniu. O wiele bardziej złożoną kwestią stanie się również koronacja. Władcy feudalni, by stać się królami, będą musieli zyskać zgodę papieża.


W 2018 roku Europa Universalis IV wzbogaci się o dodatek Dharma. Wprowadzi on między innymi rozbudowany system kompanii handlowych, oferujący premie zarówno dla ludów indyjskich, jak ich europejskich władców. Możliwe stanie się również wdrażanie reform definiujących sposób, w jaki zarządzasz swoim królestwem czy republiką i przyspieszających jego/jej rozwój


Najszybciej, bo już 22 maja, z nowości będą się cieszyć fani Stellaris. Distant Stars przyniesie nowy wątek fabularny, umożliwiający skorzystanie ze starożytnej sieci przekaźnikowej i zbadanie nieznanych dotychczas konstelacji. Na odkrywców czekają dziesiątki nowych wydarzeń i anomalii. Pojawią się także trzy nowe lewiatany, które mogą stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 21 maja 2018, 15:23   vordret
Doić, doić, doić. Paradox opanował tę sztukę do perfekcji.
niedziela, 20 maja 2018, 16:06   Error98
Można było jeszcze wspomnieć o nowym dodatku do Hoi4 ;)
https:www.youtube.com/watch?v=M6MvE5AhmuQ

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Stellaris: Darmowy tydzień z kosmiczną strategią Paradoksu [WIDEO]

News
wtorek, 12 maja 2020

stellaris-darmowy-tydzien-z-kosmiczna-strategia-paradoksu-wideo Świetna okazja, by uczcić czwarte urodziny gry – i to z trailerem, którego byśmy się po niej nie spodziewali.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z