Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crusader Kings II, Europa Universalis IV i Stellaris otrzymają nowe dodatki [WIDEO]

Cursian niedziela, 20 maja 2018, 15:13 News
pc PC

Domorośli stratedzy będą mieli pełne ręce roboty.

Paradox rozwiązał worek z propozycjami dla miłośników strategii. W przyszłym roku Age of Wonders wybierze się w kosmos, a Cesarstwo Rzymskie znów będzie potrzebowało zdolnego zarządcy. Nie zapomniano jednak również o starszych tytułach.

Jeszcze w tym roku Crusader Kings II otrzyma rozszerzenie Holy Fury. Rozbudowie ulegnie wiele aspektów i tak już całkiem złożonej gry. Twórcy chwalą się między innymi zwiększoną rolą religii. Przykładowo katolicy mogą zostać kanonizowani, a ich groby zyskają wówczas status miejsc o szczególnym znaczeniu. O wiele bardziej złożoną kwestią stanie się również koronacja. Władcy feudalni, by stać się królami, będą musieli zyskać zgodę papieża.


W 2018 roku Europa Universalis IV wzbogaci się o dodatek Dharma. Wprowadzi on między innymi rozbudowany system kompanii handlowych, oferujący premie zarówno dla ludów indyjskich, jak ich europejskich władców. Możliwe stanie się również wdrażanie reform definiujących sposób, w jaki zarządzasz swoim królestwem czy republiką i przyspieszających jego/jej rozwój


Najszybciej, bo już 22 maja, z nowości będą się cieszyć fani Stellaris. Distant Stars przyniesie nowy wątek fabularny, umożliwiający skorzystanie ze starożytnej sieci przekaźnikowej i zbadanie nieznanych dotychczas konstelacji. Na odkrywców czekają dziesiątki nowych wydarzeń i anomalii. Pojawią się także trzy nowe lewiatany, które mogą stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 maja 2018, 17:07   Keddav
Nihil novi sub sole. Za Victorię III by się wzięli.
poniedziałek, 21 maja 2018, 15:23   vordret
Doić, doić, doić. Paradox opanował tę sztukę do perfekcji.
niedziela, 20 maja 2018, 16:06   Error98
Można było jeszcze wspomnieć o nowym dodatku do Hoi4 ;)
https:www.youtube.com/watch?v=M6MvE5AhmuQ

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

O grach będących interaktywnymi komiksami słyszymy już od dawna, do tej pory rzadko jednak traktowano ten pomysł tak dosłownie, jak w produkcji Atomic Wolf.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Kilka dni temu wybrałam się do Londynu na zamknięty pokaz Ori and the Will of the Wisps. Nie mogłam się już doczekać, aż będę Wam mogła zdradzić, czym sequel różni się od Ori and the Blind Forest, ale w końcu mi wolno!

Komentarzy:
3

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z