Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crusader Kings II, Europa Universalis IV i Stellaris otrzymają nowe dodatki [WIDEO]

Cursian niedziela, 20 maja 2018, 15:13 News
pc PC

Domorośli stratedzy będą mieli pełne ręce roboty.

Paradox rozwiązał worek z propozycjami dla miłośników strategii. W przyszłym roku Age of Wonders wybierze się w kosmos, a Cesarstwo Rzymskie znów będzie potrzebowało zdolnego zarządcy. Nie zapomniano jednak również o starszych tytułach.

Jeszcze w tym roku Crusader Kings II otrzyma rozszerzenie Holy Fury. Rozbudowie ulegnie wiele aspektów i tak już całkiem złożonej gry. Twórcy chwalą się między innymi zwiększoną rolą religii. Przykładowo katolicy mogą zostać kanonizowani, a ich groby zyskają wówczas status miejsc o szczególnym znaczeniu. O wiele bardziej złożoną kwestią stanie się również koronacja. Władcy feudalni, by stać się królami, będą musieli zyskać zgodę papieża.


W 2018 roku Europa Universalis IV wzbogaci się o dodatek Dharma. Wprowadzi on między innymi rozbudowany system kompanii handlowych, oferujący premie zarówno dla ludów indyjskich, jak ich europejskich władców. Możliwe stanie się również wdrażanie reform definiujących sposób, w jaki zarządzasz swoim królestwem czy republiką i przyspieszających jego/jej rozwój


Najszybciej, bo już 22 maja, z nowości będą się cieszyć fani Stellaris. Distant Stars przyniesie nowy wątek fabularny, umożliwiający skorzystanie ze starożytnej sieci przekaźnikowej i zbadanie nieznanych dotychczas konstelacji. Na odkrywców czekają dziesiątki nowych wydarzeń i anomalii. Pojawią się także trzy nowe lewiatany, które mogą stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 maja 2018, 17:07   Keddav
Nihil novi sub sole. Za Victorię III by się wzięli.
poniedziałek, 21 maja 2018, 15:23   vordret
Doić, doić, doić. Paradox opanował tę sztukę do perfekcji.
niedziela, 20 maja 2018, 16:06   Error98
Można było jeszcze wspomnieć o nowym dodatku do Hoi4 ;)
https:www.youtube.com/watch?v=M6MvE5AhmuQ

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

50 lat temu człowiek stanął na Księżycu. Wydarzenie bez wątpienia historyczne, o którym wie każdy. Choć gdyby zapytać przeciętnego Kowalskiego jakie to ma dzisiaj znaczenie w jego życiu, to odpowiedź brzmiałaby zapewne „…hm, żadne” (*). A ilu z was wie o tym, że rok wcześniej zdarzyło się coś o czym mało kto wie, a wydarzenie to pchnęło naszą cywilizację na zupełnie nowe tory?

Komentarzy:
11

Myśl na dziś: Od małego rodzice nas uczą, by nie ufać nieznajomym. Nie ufać znajomym uczymy się sami, często za późno.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z