Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Crusader Kings II, Europa Universalis IV i Stellaris otrzymają nowe dodatki [WIDEO]

Cursian niedziela, 20 maja 2018, 15:13 News
pc PC

Domorośli stratedzy będą mieli pełne ręce roboty.

Paradox rozwiązał worek z propozycjami dla miłośników strategii. W przyszłym roku Age of Wonders wybierze się w kosmos, a Cesarstwo Rzymskie znów będzie potrzebowało zdolnego zarządcy. Nie zapomniano jednak również o starszych tytułach.

Jeszcze w tym roku Crusader Kings II otrzyma rozszerzenie Holy Fury. Rozbudowie ulegnie wiele aspektów i tak już całkiem złożonej gry. Twórcy chwalą się między innymi zwiększoną rolą religii. Przykładowo katolicy mogą zostać kanonizowani, a ich groby zyskają wówczas status miejsc o szczególnym znaczeniu. O wiele bardziej złożoną kwestią stanie się również koronacja. Władcy feudalni, by stać się królami, będą musieli zyskać zgodę papieża.


W 2018 roku Europa Universalis IV wzbogaci się o dodatek Dharma. Wprowadzi on między innymi rozbudowany system kompanii handlowych, oferujący premie zarówno dla ludów indyjskich, jak ich europejskich władców. Możliwe stanie się również wdrażanie reform definiujących sposób, w jaki zarządzasz swoim królestwem czy republiką i przyspieszających jego/jej rozwój


Najszybciej, bo już 22 maja, z nowości będą się cieszyć fani Stellaris. Distant Stars przyniesie nowy wątek fabularny, umożliwiający skorzystanie ze starożytnej sieci przekaźnikowej i zbadanie nieznanych dotychczas konstelacji. Na odkrywców czekają dziesiątki nowych wydarzeń i anomalii. Pojawią się także trzy nowe lewiatany, które mogą stanowić wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 maja 2018, 17:07   Keddav
Nihil novi sub sole. Za Victorię III by się wzięli.
poniedziałek, 21 maja 2018, 15:23   vordret
Doić, doić, doić. Paradox opanował tę sztukę do perfekcji.
niedziela, 20 maja 2018, 16:06   Error98
Można było jeszcze wspomnieć o nowym dodatku do Hoi4 ;)
https:www.youtube.com/watch?v=M6MvE5AhmuQ

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
44

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z