Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Phoenix Point zalicza niewąską obsuwę [WIDEO]

Papkin wtorek, 15 maja 2018, 13:20 News
PC

Twórca XCOM-a gra na zwłokę.

Julian Gollop, umysł, któremu zawdzięczamy UFO: Enemy Unknown i X-COM: Apocalypse, zapowiadał „duchowego następcę” klasycznej serii na czwarty kwartał tego roku. Słowa nie dotrzymał. Inspirowana twórczością Lovecrafta strategia turowa ukaże się dopiero w czerwcu 2019.

W nowym materiale projektant przyznaje, że w ostatnich miesiącach zespół Snapshot Games rozrósł się o dodatkowych developerów, a projekt nabrał kolorów. Jednak, jak tłumaczy:

By spełnić oczekiwania ludzi i uwolnić pełen potencjał naszego rozbudowanego zespołu, zdecydowałem się przesunąć premierę.


Gollop deklaruje, że osoby, które wsparły projekt, dalej będą otrzymywać zaktualizowane buildy (w dwumiesięcznych interwałach), a on sam nie będzie skąpił informacji na temat rozwoju tytułu.

Więcej o Phoenix Point pisaliśmy, prezentując jego pierwszy zwiastun i rozpisując się na temat zbiórki na Figu (za pośrednictwem której zgromadzono ponad 750 tys. dolarów).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 15 maja 2018, 14:34   Smuggler
Kiszka. A znajac realia to pozna jesien za rok :/
wtorek, 15 maja 2018, 13:28   CzlowiekKukurydza
*czerwcu 2019. Co i tak pewnie nie jest realnym terminem. Sama gra w założeniu wydaje się być mega spoko (frakcje, realna możliwość przegrania, kończąca się amunicja), a z tego co do tej pory pokazali to mamy mega mocnego klona nowych X-Comów.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z