Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Divinity: Original Sin II – „Ostateczna edycja” będzie darmowa dla posiadaczy premierowej wersji gry [WIDEO]

hraboll wtorek, 15 maja 2018, 15:29 News

Posiadacz Xboksa One zagra natomiast jeszcze przed sierpniową premierą.

W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że Divinity: Original Sin II w sierpniu zadebiutuje na PS4 i XBO. Wtedy też Larian Studios potwierdziło, że pracuje nad aktualizacją zawartości i dodatkowymi funkcjami. Dziś już wiemy, że posiadacze konsol otrzymają „ostateczną edycję” jednego z najlepszych erpegów ostatnich lat. Definitive Edition to spora dawka dodatkowych treści oraz jeszcze większa liczba poprawek i usprawnień. Wszystkie zmiany zostały zapisane w dokumencie liczącym sobie prawie 45 stron. Co istotne, nabywcy pecetowej wersji oryginalnego Divinity: Original Sin II otrzymają nową zawartość w formie darmowej aktualizacji.

Warto zauważyć, że dzieło belgijskiego developera już 16 maja trafi do programu Xbox One Game Preview. Oznacza to, że na Xboksie One ogramy za darmo pierwsze trzy godziny kampanii. Po opłaceniu zamówienia przedpremierowego zapoznamy się natomiast z całym pierwszym aktem, który dostarczy nam około 20 godzin rozrywki. Reszta gry zostanie udostępniona w momencie oficjalnej premiery na konsolach. Wtedy też pecetowcy pobiorą rzeczoną aktualizację.

Na koniec przypomnę, że Divinity: Original Sin II zachwyciło recenzentów, a niedowno otrzymało oficjalną polonizację.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 16 maja 2018, 22:54   hexenisalive
Gra jest fantastyczna. Ma tą magię i ten swój czar. Bohaterowie są świetnie zbudowani - nie przeszkadzają w fabule i nie narzucają swoich wątków. Dla takich gier jestem graczem.
wtorek, 15 maja 2018, 17:07   Shaddon
From Software obserwuje i się uczy, mam nadzieję?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z