Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Divinity: Original Sin II – „Ostateczna edycja” będzie darmowa dla posiadaczy premierowej wersji gry [WIDEO]

hraboll wtorek, 15 maja 2018, 15:29 News
PC

Posiadacz Xboksa One zagra natomiast jeszcze przed sierpniową premierą.

W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że Divinity: Original Sin II w sierpniu zadebiutuje na PS4 i XBO. Wtedy też Larian Studios potwierdziło, że pracuje nad aktualizacją zawartości i dodatkowymi funkcjami. Dziś już wiemy, że posiadacze konsol otrzymają „ostateczną edycję” jednego z najlepszych erpegów ostatnich lat. Definitive Edition to spora dawka dodatkowych treści oraz jeszcze większa liczba poprawek i usprawnień. Wszystkie zmiany zostały zapisane w dokumencie liczącym sobie prawie 45 stron. Co istotne, nabywcy pecetowej wersji oryginalnego Divinity: Original Sin II otrzymają nową zawartość w formie darmowej aktualizacji.

Warto zauważyć, że dzieło belgijskiego developera już 16 maja trafi do programu Xbox One Game Preview. Oznacza to, że na Xboksie One ogramy za darmo pierwsze trzy godziny kampanii. Po opłaceniu zamówienia przedpremierowego zapoznamy się natomiast z całym pierwszym aktem, który dostarczy nam około 20 godzin rozrywki. Reszta gry zostanie udostępniona w momencie oficjalnej premiery na konsolach. Wtedy też pecetowcy pobiorą rzeczoną aktualizację.

Na koniec przypomnę, że Divinity: Original Sin II zachwyciło recenzentów, a niedowno otrzymało oficjalną polonizację.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 16 maja 2018, 22:54   hexenisalive
Gra jest fantastyczna. Ma tą magię i ten swój czar. Bohaterowie są świetnie zbudowani - nie przeszkadzają w fabule i nie narzucają swoich wątków. Dla takich gier jestem graczem.
wtorek, 15 maja 2018, 17:07   Shaddon
From Software obserwuje i się uczy, mam nadzieję?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Divinity: Original Sin II otrzymało oficjalną polonizację!

News
piątek, 20 kwietnia 2018

divinity-original-sin-ii-otrzymalo-oficjalna-polonizacje Od dziś nie ma już żadnych przeszkód, by rozkoszować się dziełem Larian Studios.

Komentarzy:
22

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z