Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Włoska operatorka i nowa mapa [WIDEO]

Cursian wtorek, 15 maja 2018, 11:21 News

Trafią do gry wraz z rozszerzeniem Para Bellum.

Chorowite po urodzeniu dziecię Ubisoftu wyrosło na silny, zdrowy okaz, który zdołał przyciągać przed monitory ponad 30 milionów osób. Wynik z pewnością ulegnie poprawie po premierze najnowszej aktualizacji. Para Bellum skupi się na operatorach ze słonecznej Italii. Ogółem ma ich być dwójka, ale póki co oficjalnie poznaliśmy tylko panią Arię de Luca, znaną lepiej jako Alibi. Nie ujawniono jeszcze konkretów na temat jej zdolności – stanie się to 20 maja. Poniższy filmik sugeruje możliwość tworzenia iluzorycznych kopii bohaterki, które odciągną od niej ogień.


Nieco wcześniej zaprezentowano też nową mapę:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 15 maja 2018, 11:41   Dziad
Superbohaterowie w R6 Siege za 3,2,1

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z