Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Włoska operatorka i nowa mapa [WIDEO]

Cursian wtorek, 15 maja 2018, 11:21 News

Trafią do gry wraz z rozszerzeniem Para Bellum.

Chorowite po urodzeniu dziecię Ubisoftu wyrosło na silny, zdrowy okaz, który zdołał przyciągać przed monitory ponad 30 milionów osób. Wynik z pewnością ulegnie poprawie po premierze najnowszej aktualizacji. Para Bellum skupi się na operatorach ze słonecznej Italii. Ogółem ma ich być dwójka, ale póki co oficjalnie poznaliśmy tylko panią Arię de Luca, znaną lepiej jako Alibi. Nie ujawniono jeszcze konkretów na temat jej zdolności – stanie się to 20 maja. Poniższy filmik sugeruje możliwość tworzenia iluzorycznych kopii bohaterki, które odciągną od niej ogień.


Nieco wcześniej zaprezentowano też nową mapę:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 15 maja 2018, 11:41   Dziad
Superbohaterowie w R6 Siege za 3,2,1

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z