Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Agony: Czerwona Bogini wodzi nas na pokuszenie [WIDEO]

hraboll czwartek, 10 maja 2018, 8:06 News

Nowy zwiastun ocieka mrocznym klimatem.

Agony, survivalowy horror autorstwa rodzimego studia Madmind, doczekało się nowego zwiastuna, który stanowi okazję do zapoznania się z zarysem fabuły. Już wcześniej developer sygnalizował, iż Czerwona Bogini będzie kluczową postacią opowiadanej historii. Teraz otrzymujemy trochę więcej szczegółów. Tajemnicza istota nie tylko decyduje o ostatecznym losie udręczonych dusz, ale również daje nadzieję na powrót do świata żywych (to jeden z celów stawianych przed graczem). Zarządczyni piekielnego przybytku jednak nie wygląda na kogoś, kto zaoferuje bezinteresowną pomoc.

Agony pojawi się 29 maja na PC, PS4 i XBO. Pecetowców zachęcam do zapoznania się ze wstępnymi wymaganiami sprzętowymi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 11 maja 2018, 23:03   CaliforniaRepublican
@Halogen131 Nie mógłbym się bardziej zgodzić, co do joty za i przeciw. Cieszę się, że gry wychodzą poza schemat. Przecież są też ostre i mocne książki dla dorosłych ociekające krwią i mrocznym tematem jak chociażby Nocna Plaga czy Drapieżcy, Mastertona no i są również bajeczki jak Przygody Kubusia Puchatka, Milne. Niech każdy chwyta po prostu to co mu odpowiada i tyle.
I fakt, boję się mechaniki gry, bo wcześniej jak oglądałem zapowiedzi to byłem zachwycony klimatem ale ten gameplay trochę przywiał mi obaw
czwartek, 10 maja 2018, 23:45   Halogen131
A mi się podoba, że przeginają. Idą na całość i w nosie mają cenzurę i jakieś dziwne oskarżenia. Jest krwawo, perwersyjnie, interesująco, JAKOŚ! Natomiast boję się, czy gameplay sprosta zadaniu i nie będzie to po prostu symulator chodzenia z okazyjną sekwencją hide&seek lub QTE w rodzaju Kholat, czy Machine for Pigs. Trzymam kciuki za ten projekt, ale trochę się martwię.
czwartek, 10 maja 2018, 21:42   orzel286
@Argon89 Przypomniałeś mi utwór, który Joe wykorzystał w recenzji Wieśka, też w temacie: https:www.youtube.com/watch?v=c6Fz1XpU2f8 :D A tą boginię to bym pieklił, chrzanić powrót do życia! :D
czwartek, 10 maja 2018, 19:28   Scorpix
@JJJ111
Są różne wizje piekła, ale ta rzeczywiście jest wyjątkowo fantazyjna, ale jak dla mnie twórcy lekko przeginają.
czwartek, 10 maja 2018, 18:35   JJJ111
@Scorpix Ale to właśnie jest piekło i tak powinno być! Wiem, że nie każdemu może się to spodobać ( co zapewne odbije się na sprzedaży), jednak wygląda to dosyć interesująco.
czwartek, 10 maja 2018, 17:53   Scorpix
"Nowy zwiastun ocieka mrocznym klimatem."
Klimat tam jakiś jest, ale czy naprawdę muszą aż tak mocno epatować w tej grze sadyzmem, erotyzmem i różnego rodzaju okropieństwami? Przy tej grze, Dante's Inferno to niewinne dzieciątko.
Epatowanie ohydnymi widokami nie zawsze jest dobre dla gry, czego dobrym przykładem jest Outlast 2.
czwartek, 10 maja 2018, 17:36   misterDVader
Myślałeś, że Drawn to Death było esencją licealnej twórczości zeszytowej? Poczekaj, aż zagrasz w Agony!
czwartek, 10 maja 2018, 16:27   Nikczemnikzlasu
Ta gra wydaje się genialna. No, ale zobaczymy.
czwartek, 10 maja 2018, 13:46   Argon89
Ayssntittays
https:www.youtube.com/watch?v=rlBIjSFbHEM
czwartek, 10 maja 2018, 11:02   Vangahast
Wszedłem dla klimatu, zostałem dla dat ass.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z