Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Iron Danger: Erpeg pozwalający na zabawy czasem [WIDEO]

hraboll czwartek, 10 maja 2018, 8:06 News

Szykuje się przygoda w starym, dobrym stylu.

Iron Danger to propozycja dla wielbicieli taktycznych erpegów. Dzieło ekipy Action Squad Studios łączy sprawdzoną mechanikę z możliwością cofania czasu, przydatną podczas licznych potyczek oraz przy rozwiązywaniu łamigłówek. W grze znajdzie się też ponoć miejsce na dobrą fabułę i rozwój postaci, który ponoć odcina się od męczącego grindu.

Iron Danger przedstawia losy Kipuny, prostej wiejskiej dziewczyny, która po wchłonięciu pozaziemskiej mocy nabywa rzeczoną umiejętność kotrolowania upływu czasu. Niedługo po tym wydarzeniu nasza bohaterka wraz z innymi śmiałkami wyrusza w niebezpieczną podróż. Naszym nadrzędnym celem będzie pokonanie tajemniczego delikwenta, który posiadł dar nieśmiertelności i teraz wprowadza swoje porządki w mieście Kalevala. Warto dodać, że zarówno świat gry, jak bestiariusz czerpią inspiracje z nordyckiej mitologii oraz fińskiego folkloru.

Gra jest kierowana do posiadaczy PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z