Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Iron Danger: Erpeg pozwalający na zabawy czasem [WIDEO]

hraboll czwartek, 10 maja 2018, 8:06 News

Szykuje się przygoda w starym, dobrym stylu.

Iron Danger to propozycja dla wielbicieli taktycznych erpegów. Dzieło ekipy Action Squad Studios łączy sprawdzoną mechanikę z możliwością cofania czasu, przydatną podczas licznych potyczek oraz przy rozwiązywaniu łamigłówek. W grze znajdzie się też ponoć miejsce na dobrą fabułę i rozwój postaci, który ponoć odcina się od męczącego grindu.

Iron Danger przedstawia losy Kipuny, prostej wiejskiej dziewczyny, która po wchłonięciu pozaziemskiej mocy nabywa rzeczoną umiejętność kotrolowania upływu czasu. Niedługo po tym wydarzeniu nasza bohaterka wraz z innymi śmiałkami wyrusza w niebezpieczną podróż. Naszym nadrzędnym celem będzie pokonanie tajemniczego delikwenta, który posiadł dar nieśmiertelności i teraz wprowadza swoje porządki w mieście Kalevala. Warto dodać, że zarówno świat gry, jak bestiariusz czerpią inspiracje z nordyckiej mitologii oraz fińskiego folkloru.

Gra jest kierowana do posiadaczy PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
16

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
46

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Październikowa plucha za oknem, Halloween za pasem i mnóstwo kuszących wyprzedaży w zasięgu ręki. To dobry moment, by nadrobić zaległości i wgryźć się w jeden z wielu dostępnych na rynku horrorów. Przed tobą lista moich propozycji na długie, ponure noce zbliżającej się nieuchronnie zimy. Odważysz się na jedną z nich?

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z