Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Iron Danger: Erpeg pozwalający na zabawy czasem [WIDEO]

hraboll czwartek, 10 maja 2018, 8:06 News

Szykuje się przygoda w starym, dobrym stylu.

Iron Danger to propozycja dla wielbicieli taktycznych erpegów. Dzieło ekipy Action Squad Studios łączy sprawdzoną mechanikę z możliwością cofania czasu, przydatną podczas licznych potyczek oraz przy rozwiązywaniu łamigłówek. W grze znajdzie się też ponoć miejsce na dobrą fabułę i rozwój postaci, który ponoć odcina się od męczącego grindu.

Iron Danger przedstawia losy Kipuny, prostej wiejskiej dziewczyny, która po wchłonięciu pozaziemskiej mocy nabywa rzeczoną umiejętność kotrolowania upływu czasu. Niedługo po tym wydarzeniu nasza bohaterka wraz z innymi śmiałkami wyrusza w niebezpieczną podróż. Naszym nadrzędnym celem będzie pokonanie tajemniczego delikwenta, który posiadł dar nieśmiertelności i teraz wprowadza swoje porządki w mieście Kalevala. Warto dodać, że zarówno świat gry, jak bestiariusz czerpią inspiracje z nordyckiej mitologii oraz fińskiego folkloru.

Gra jest kierowana do posiadaczy PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z