Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Iron Danger: Erpeg pozwalający na zabawy czasem [WIDEO]

hraboll czwartek, 10 maja 2018, 8:06 News

Szykuje się przygoda w starym, dobrym stylu.

Iron Danger to propozycja dla wielbicieli taktycznych erpegów. Dzieło ekipy Action Squad Studios łączy sprawdzoną mechanikę z możliwością cofania czasu, przydatną podczas licznych potyczek oraz przy rozwiązywaniu łamigłówek. W grze znajdzie się też ponoć miejsce na dobrą fabułę i rozwój postaci, który ponoć odcina się od męczącego grindu.

Iron Danger przedstawia losy Kipuny, prostej wiejskiej dziewczyny, która po wchłonięciu pozaziemskiej mocy nabywa rzeczoną umiejętność kotrolowania upływu czasu. Niedługo po tym wydarzeniu nasza bohaterka wraz z innymi śmiałkami wyrusza w niebezpieczną podróż. Naszym nadrzędnym celem będzie pokonanie tajemniczego delikwenta, który posiadł dar nieśmiertelności i teraz wprowadza swoje porządki w mieście Kalevala. Warto dodać, że zarówno świat gry, jak bestiariusz czerpią inspiracje z nordyckiej mitologii oraz fińskiego folkloru.

Gra jest kierowana do posiadaczy PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z