Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPolsat uruchomi kanał Polsat Games

Papkin środa, 9 maja 2018, 14:01 News

Jedenasta muza znów flirtuje z naszą branżą.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polsat planuje uruchomienie trzydziestego kanału tematycznego. Spółka złożyła już wniosek o koncesję na Polsat Games, który zostanie rozpatrzony przez przedstawicieli Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. O planach na ramówkę nie wiadomo nic, aczkolwiek rzecznik prasowy Tomasz Matwiejczuk twierdzi, że usłyszymy o nich wkrótce po decyzji KRRiT. W rozmowie z Press zdradza jedynie, że będzie to kanał o...

...szeroko rozumianej i niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży gier w Polsce.


Obecnie Polsat dysponuje 29 kanałami, których udział w rynku (według agencji Nielsen Audience Measurement) wynosi 24,5%. Pod koniec kwietnia firma zapowiedziała uruchomienie dwóch kolejnych – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. 

Przypomnijmy, że nadawca flirtuje z naszą branżą już od dłuższego czasu. W ubiegłym roku transmitował chociażby rozgrywki turniejów LOL-a i CS:GO... co zresztą sprawiło, że Fantasy Expo złożyło na niego skargę do KRRiT, twierdząc, że stacja „rozpowszechnia (...) audycję, która może zagrażać fizycznemu, psychicznemu i moralnemu rozwojowi niepełnoletnich w chronionym czasie emisyjnym”. W efekcie Polsat musiał przesunąć nadawanie zmagań e-sportowców z godziny 18:00 na 23:00 (szerzej o sprawie pisaliśmy w tym newsie).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 17 maja 2018, 19:18   Vithar
Wątpię by to jakoś spektakularnie wypaliło
wtorek, 15 maja 2018, 15:20   Saskacz
Będzie to spektakularna klapa. Jako prowadzącego dadzą pewnie 50-letniego dziada, który jedyne co kojarzy z grami to to, że ktoś przez nie umarł.
sobota, 12 maja 2018, 23:27   tupolew519
Czekam z niecierpliwością na ten kanał. :)
czwartek, 10 maja 2018, 20:33   Cmb
Kanał o grach, reklamy co 15 minut w trakcie gry tak jak na prawdziwym Polsacie?Niestety każdy normalny odpali sobie Twitcha na tv boxie, ja od dawna nie oglądam normalnych kanałów w TV bo reklamy zabiły sens istnienia tego medium. Mogę mieć to samo na Netflixie/Twitchu/Youtube za mniejsze pieniądze, po co mam płacić za kablówkę albo inne pakiety?
czwartek, 10 maja 2018, 17:10   TES
telewizja umiera
czwartek, 10 maja 2018, 15:51   PhantomGamePL
Ciekawy pomysł, ale pewnie nie wypali.
czwartek, 10 maja 2018, 14:17   Veldrim
Polsat juz miał taki program, prowadził go pan od klaskania ;P
https:www.youtube.com/watch?v=NbEU6KRXDSc
środa, 9 maja 2018, 21:15   YogoWafel
@KitePL na Hyperze wszystko było świetne, telewizja robiona przez zgraję narwańców ze śmiesznym budżetem, a była na poziomie wyższym, niż większość współczesnych programów robionych przez takie molochy jak IGN czy GameSpot.
środa, 9 maja 2018, 21:04   misterDVader
Wydaje mi się, że Hyper odniósł sukces dzięki bardzo charyzmatycznemu teamowi. Ich programy były bardzo dobre, ale myślę, że ciągnęło głównie do ludzi. Lubiła to ze mną oglądać nawet moja mama, dla której ogarnięcie dwóch analogów albo klawiatury i myszy graniczy z niemożliwym. Ciężko byłoby powtórzyć coś takiego, szczególnie że Hyper nie funkcjonował całej doby, czyli potrzebowali mniej materiału. Mam wątpliwości, ale trzymam kciuki.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z