Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFortnite: Czwarty sezon zaczął się od upadku komety [WIDEO]

Cursian wtorek, 1 maja 2018, 17:07 News

Stara mapa zyskała nowe oblicze.

Grający w Fortnite’a z całą pewnością wiedzą o komecie, która od kilku tygodni majaczyła gdzieś na horyzoncie, grożąc zagładą i pogromem, a już co najmniej małą rewolucją. Dziś, wraz z początkiem czwartego sezonu, apokalipsa wreszcie się dokonała. Tym samym mapa znana z Battle Royale doczekała się istotnego przemeblowania. Pojawiły się na niej między innymi specjalne kamienie zmniejszające grawitację, co rzecz jasna można wykorzystać do stworzenia sobie przewagi w boju. 


Tryb Ratowanie świata dostał nową kampanię fabularną. Hit ekranu, bo taką nazwę jej nadano, oferuje pięć misji, w których dołączycie do Kulomiota i Loka, starając się zbadać kometę i zwerbować drużynę superbohaterów. Przy okazji wprowadzono też kilka poprawek, na przykład zwiększono zdrowie ocaleńców o 40%, co powinno ułatwić ich ratowanie. Sprawiono też, że pokonani wrogowie czasami pozostawią po sobie łupy. Lista zmian jest znacznie dłuższa i jeśli interesują was szczegóły, znajdziecie je TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Netflix: „Konkurujemy (i przegrywamy) z Fortnite’em bardziej niż z HBO”

News
przedwczoraj

netflix-konkurujemy-iprzegrywamy-zfortniteem-bardziej-niz-zhbo „Przestań grać w ten komputer, pooglądałbyś coś w telewizorze lepiej”.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z