Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBeyond Skyrim: Three Kingdoms wyprawi nas do ojczyzn Bretonów i Redgardów [WIDEO]

Papkin niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:41 News

Zmodyfkowany Skyrim pozwoli nam spiec się na pustyni oraz zaprosi na wspinaczkę wysokogórską.

Grupa ambitnych modderów stara się przenieść na silnik Skyrima wszystkich dziewięć prowincji Tamriel (a konkretniej: Tamriel w Czwartej Erze, podczas której rozgrywa się akcja TES IV właśnie). Nad projektem czuwa kilka niezależnych zespołów. W marcu prezentowaliśmy wam, jak radzi sobie ekipa odpowiedzialna za region Morrowind, już teraz możecie się zapoznać z efektem prac modderów odpowiedzialnych za znaną z Obliviona Brumę.

Beyond Skyrim: Three Kingdoms skupi się na dwóch regionach: pustynnym Hammerfell (skąd wywodzą się Redgardzi) oraz graniczącą z miejscówką Wysoką Skałą (skąd pochodzą Bretoni i Orsimerowie). W zestawie z (jak udowadnia poniższy zwiastun) urokliwymi plenerami możemy liczyć na nowe questy, w pełni udźwiękowionych enpeców oraz dodatkowe wyposażenie.


Data premiery, jak to w przypadku fanowskich projektów bywa, nie jest znana. Więcej o inicjatywie przeczytacie na oficjalnej stronie Beyond Skyrim.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 17:17   Cmb
Kolejny hajpowany mod który autor porzuci z powodów finansowych albo braku czasu/narastających problemów z produkcją. Za dużo już tego się naoglądałem żeby wierzyć że takie coś przejdzie.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 11:01   brylas1973
@Amigos-i tu masz rację.Ja pisałem o modach,które znacząco zmieniają klimat gry.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 10:08   Amigos
@brylas1973 - są mody i mody. Co innego mod na my little pony a co innego na przejrzystszy interfejs czy dodatkowe przygody jak seria Beyond Skyrim.
niedziela, 22 kwietnia 2018, 23:11   kugron
Tyle pesymizmu w komentach, a już jeden mod z tej serii projektów został wypuszczony (Beyond Skyrim Bruma), i prezentował się dobrze.
niedziela, 22 kwietnia 2018, 20:22   CzlowiekKukurydza
Taki rozmach i pewnie jak w przypadku 99% modów tego typu wszystko zatrzyma się w developerskim piekle albo zostanie zgaszone przez kogoś kto ma prawa. Nie wiem po co tyle męki.
niedziela, 22 kwietnia 2018, 15:18   Svarog
@brylas1973 IMO jedną z głownych zalet Skyrima jest jego modowalność, a Oblivion bez modów jest po prostu taki se.
niedziela, 22 kwietnia 2018, 15:04   Kalystos
Faktycznie, poprawcie te dziewięć prowincji Cyrodil, bo to wstyd.
niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:59   Dantes
Moder jak chce to potrafi stworzyć coś dobrego, żeby Bethesda miała taki zapał po premierze Skyrima a nie spoczęła na laurach a projekt można by było rozwijać, jakiś czas temu fani pracowali na odświeżeniem Morrowinda na silniku Skyrima to również był dobry pomysł i patrząc w przyszłość Bethesda mogła by się dogadać z moderami i wydawać najlepsze mody jako dodatki do gry.
niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:57   brylas1973
Piękne to wszystko ale jak to zwykle bywa w przypadku fanowskich projektów nic z tego nie będzie.Może i dobrze.Nie jestem zwolennikiem modyfikowania oryginalnych produkcji "The Elder Scrolls" gdyż często dany świat jest zupełnie inny od tego,który wymyślili twórcy.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z