Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Cities Skylines: Nowe rozszerzenie zaoferuje moc atrakcji. Nie tylko graczom [WIDEO]

hraboll czwartek, 19 kwietnia 2018, 21:23 News
PC

Już w maju mieszkańcy wirtualnych miast wypoczną na zielonej trawce.

Dodatek zatytułowany Parklife umożliwi wybudowanie w naszym mieście wesołych miasteczek, rezerwatów przyrody, parków i ogrodów zoologicznych. Niezagospodarowane przestrzenie zyskają zatem walory rekreacyjne i będą wpływać na zadowolenie mieszkańców. Parklife to również narzędzie pozwalające tworzyć całe dzielnice parkowe ze specjalnymi budynkami, które postawimy także przy ścieżkach. Pojawiają się nowe służby miejskie, takie jak służby utrzymania parku. Studio Colossal Order wspomina też o możliwości wyznaczania tras dla wycieczek pieszych i krajoznawczych. Turyści chętnie zapłacą za możliwość zwiedzania ciekawych miejsc. W sektorze transportowym pojawią się linie autobusów wycieczkowych. Na koniec pozostaje kwestia ustalania przepisów: do naszej dyspozycji otrzymamy cztery regulacje miejskie i osiem parkowych, które będą dotyczyć choćby praw zwierząt czy pokazów fajerwerków. Parklife zadebiutuje na PC 24 maja w cenie ok. 50 złotych. Jeszcze nie wiemy, kiedy dodatek trafi na PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 20 kwietnia 2018, 20:51   mapokl
@TyRaNoX Jeśli chodzi o Planet Coaster to mnie trochę razi brak konkretnych setów, poza paroma na krzyż. Szybciej buduje rollercoastery niż budki z hod-dogami.
piątek, 20 kwietnia 2018, 13:00   TyRaNoX
@inferniak Cities Skylines jest rewelacyjne, ale jest coś jeszcze lepszego moim zdaniem, coś co jest tak dobre, że powinno być uznane za ósmy cud świata. Ta grą jest Planet Coaster. To, co w tej grze idzie stworzyć wkracza w granice totalnej abstrakcji. Jeśli CS sprawia, że zaniedbujesz obowiązki, to PC radzę omijać jeszcze szerszym łukiem.
czwartek, 19 kwietnia 2018, 22:51   inferniak
Tylko nie CS. Ta gra jest tak dobra, że dni i noce same mijają. Po kilku takich sesjach trzymam się od niej z dala z obawy przed zaniedbywaniem obowiązków.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
8

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z