Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

20 tysięcy do zgarnięcia na ROKO Good Game – Warszawskich Targach Gier

Informacja prasowa poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 11:09 Info prasowe
League of Legends
League of Legends

How2Win wraz z ROKO organizują wielki turniej League of Legends o Puchar Warszawy.

Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy – kwalifikacje online oraz finał, który zostanie rozegrany podczas ROKO Good Game – Warszawskich Targów Gier. Gracze zawalczą o cenne nagrody – ich łączna pula wyniesie 20 tysięcy złotych! Ambasadorkami Pucharu są znane streamerki i cosplayerki Skazza oraz Mai Linh. W programie także kolejne rywalizacje gamerów, w tym rozgrywki Polskiej Ligii Esportowej (po raz pierwszy na żywo z udziałem publiczności), a także inne atrakcje – Strefy Gwinta, Clash Royale i Retro czy koncert muzyki z gier.

ROKO Good Game odbędą się w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie w dniach 20-22 kwietnia. Niezmotoryzowanych dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy. Dodatkową gratką będzie Warsaw Comic Con, na który z biletem na ROKO Good Game wejdziecie za darmo. Szczegóły na goodgameexpo.com.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 13:27   Scouser
"warszawskim Nadarzynie" - co to jest "warszawski" Nadarzyn? A dlaczego nie o Puchar Nadarzyna? :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
1

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
27

Far Cry 5 to, jak zawsze w przypadku tej serii, pokaz możliwości technologicznych. Choć „piątce” daleko do przełomu graficznego, jaki stał się udziałem pierwszej części, to warto przyjrzeć się procesowi tworzenia wirtualnej Montany, bo jest on zwyczajnie ciekawy.

Komentarzy:
2

W listopadzie minie czterdzieści lat od największego zbiorowego samobójstwa w historii, a zarazem największej tragedii, jaka dotknęła USA do czasu ataku na World Trade Center. Dlaczego właściwie piszemy o tym na cdaction.pl?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z