Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

20 tysięcy do zgarnięcia na ROKO Good Game – Warszawskich Targach Gier

Informacja prasowa poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 11:09 Info prasowe
League of Legends
League of Legends

How2Win wraz z ROKO organizują wielki turniej League of Legends o Puchar Warszawy.

Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy – kwalifikacje online oraz finał, który zostanie rozegrany podczas ROKO Good Game – Warszawskich Targów Gier. Gracze zawalczą o cenne nagrody – ich łączna pula wyniesie 20 tysięcy złotych! Ambasadorkami Pucharu są znane streamerki i cosplayerki Skazza oraz Mai Linh. W programie także kolejne rywalizacje gamerów, w tym rozgrywki Polskiej Ligii Esportowej (po raz pierwszy na żywo z udziałem publiczności), a także inne atrakcje – Strefy Gwinta, Clash Royale i Retro czy koncert muzyki z gier.

ROKO Good Game odbędą się w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie w dniach 20-22 kwietnia. Niezmotoryzowanych dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy. Dodatkową gratką będzie Warsaw Comic Con, na który z biletem na ROKO Good Game wejdziecie za darmo. Szczegóły na goodgameexpo.com.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 13:27   Scouser
"warszawskim Nadarzynie" - co to jest "warszawski" Nadarzyn? A dlaczego nie o Puchar Nadarzyna? :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Październikowa plucha za oknem, Halloween za pasem i mnóstwo kuszących wyprzedaży w zasięgu ręki. To dobry moment, by nadrobić zaległości i wgryźć się w jeden z wielu dostępnych na rynku horrorów. Przed tobą lista moich propozycji na długie, ponure noce zbliżającej się nieuchronnie zimy. Odważysz się na jedną z nich?

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z