Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

20 tysięcy do zgarnięcia na ROKO Good Game – Warszawskich Targach Gier

Informacja prasowa poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 11:09 Info prasowe
League of Legends
League of Legends

How2Win wraz z ROKO organizują wielki turniej League of Legends o Puchar Warszawy.

Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy – kwalifikacje online oraz finał, który zostanie rozegrany podczas ROKO Good Game – Warszawskich Targów Gier. Gracze zawalczą o cenne nagrody – ich łączna pula wyniesie 20 tysięcy złotych! Ambasadorkami Pucharu są znane streamerki i cosplayerki Skazza oraz Mai Linh. W programie także kolejne rywalizacje gamerów, w tym rozgrywki Polskiej Ligii Esportowej (po raz pierwszy na żywo z udziałem publiczności), a także inne atrakcje – Strefy Gwinta, Clash Royale i Retro czy koncert muzyki z gier.

ROKO Good Game odbędą się w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie w dniach 20-22 kwietnia. Niezmotoryzowanych dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy. Dodatkową gratką będzie Warsaw Comic Con, na który z biletem na ROKO Good Game wejdziecie za darmo. Szczegóły na goodgameexpo.com.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 13:27   Scouser
"warszawskim Nadarzynie" - co to jest "warszawski" Nadarzyn? A dlaczego nie o Puchar Nadarzyna? :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z