Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Way Out: Pierwsze wyniki sprzedaży są bardzo dobre

hraboll piątek, 13 kwietnia 2018, 20:06 News

Szwedzki developer nie traci czasu na świętowanie.

Studio Hazelight (Brothers: A Tale of Two Sons) za pośrednictwem Twittera poinformowało, że kooperacyjne A Way Out rozeszło się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. To naprawdę świetny wynik, biorąc pod uwagę fakt, że gra ukazała się (na PC, PS4 i XBO) 23 marca tego roku.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że A Way Out w niewiele ponad dwa tygodnie sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy. Słowa nie opiszą tego, ile to dla nas znaczy. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!


Przypomnę, że A Way Out zostało wydane w ramach programu EA Originals. Oznacza to tyle, że Elektronicy wypełniali obowiązki wydawcy, aczkolwiek nie pobrali z tego tytułu ani jednego dolara. Sto procent dochodu wpłynęło na konto niezależnego developera. Warto zauważyć, że ekipa dowodzona przez charyzmatycznego Josefa Faresa (trudni się reżyserią) nieco ponad tydzień temu rozpoczęła pracę nad kolejnym projektem.

A Way Out ogrywamy wyłącznie w kooperacji. Do zabawy z przyjacielem potrzebujemy tylko jednego egzemplarza gry – drugi gracz może zainstalować darmowego triala. Możemy też zdecydować się na kooperację w wydaniu kanapowym. Naszą recenzję A Way Out znajdziecie w aktualnym wydaniu CD-Action.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:42   THERON23
@hexenisalive http:www.co-optimus.com/games.php
sobota, 14 kwietnia 2018, 15:03   TES
@hexenisalive
https:store.steampowered.com/curator/588052-Co-Optimus/
https:store.steampowered.com/curator/11247776-Co-op-Cowboys/
https:store.steampowered.com/curator/6859938-LAN-Party-Games/
sobota, 14 kwietnia 2018, 11:17   deanambrose
Wystarczy nie być pazEArnym ;)
sobota, 14 kwietnia 2018, 8:57   KafarPL
@hexenisalive - Far Cry 5, nadchodzący Borderlands 3 i poprzednie części, seria Trine, Overcooked. Ostatnio akurat zaczęło wychodzić sporo indyków na steamie które mają couch coopa albo lokalnego
sobota, 14 kwietnia 2018, 7:27   igorv
hexenisalive
Wejdź na co-optimus. Tam możesz wybrać jaki co-op Cię interesuje, lokalny, online i t.d.
sobota, 14 kwietnia 2018, 5:23   Scorpix
Jakaż to ironia.
Szef finansowy EA szedł w zaparte, że czas liniowych gier single player już minął, a tu okazało się, że liniowa gra kooperacyjna dla dwóch osób jest ich najlepszym tytułem od dłuższego czasu. Obawiałem się o jakość tej gry, ale na szczęście wyszedł bardzo dobry tytuł, który można spokojnie polecić. Jedna z lepszych gier w tym roku.
@hexenisalive
Możesz sprawdzić sobie Pit People, który można ogrywać w dwie osoby na jednym kompie.
sobota, 14 kwietnia 2018, 1:06   Michalos
To jest gra z którą aż chce się grać. I tylko żal że więcej takich gier nie ma. Dwaj bohaterowie, którzy z charakteru są jak ogień i woda i nie czuć że któryś z nich jest w tej grze na doczepkę jak to ma miejsce w niektórych grach z zaimplementowanym co-opem (Dead Rising 2 i rozdział z Adą Wong w Resident Evil 6, na was patrzę) masa interakcji na mapie, a wszystko polane miodowo-filmowym sosem. Polecam bardzo!
piątek, 13 kwietnia 2018, 23:22   hexenisalive
Ktoś ma namiar na nowe gry z lokalnym coop we 2-3 osoby lub więcej?
piątek, 13 kwietnia 2018, 23:21   hexenisalive
Chce więcej gier z lokalną kooperacją. Powoli zostaje mi tylko granie na platformie Nintendo bo już wiele gier z przyjaciółmi na PC się przejadło :/

O autorze

hraboll

Podobne newsy

A Way Out: Leo i Vincent przyciągnęli do siebie miliony graczy

News
piątek, 9 sierpnia 2019

a-way-out-leo-i-vincent-przyciagneli-do-siebie-miliony-graczy Czy są wśród nas tacy, którzy dołożyli od siebie cegiełkę do sukcesu Hazelight Studios?

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
21

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z