Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gra na podstawie "Wanted" później

Piotrek66 wtorek, 25 listopada 2008, 14:59 News
"Wanted: ścigani" - klatka z filmu
"Wanted: ścigani" - klatka z filmu

Kilka miesięcy temu na ekrany kin wszedł film "Wanted ? Ścigani". Szybko zapowiedziano jego egranizację, która ma być kontynuacją pierwowzoru.

Wygląda jednak na to, że nie będzie to zwykłe przeniesienie filmu na ekrany monitorów i telewizorów. Po pierwsze – produkcja ta nie pojawiła się wraz z wejściem obrazu do kin. Po drugie, za grę odpowiedzialne jest studio GRIN, które ma już kilka dobrych tytułów na swym koncie. Po trzecie wreszcie – nigdy nie zdarza się, by pozycja, która jest egranizacją, była opóźniana (wyjątkiem jest sytuacja, gdy przesuwa się premierę filmu, na którym dana gra bazuje). A tak jest w przypadku Wanted: Weapons of Fate, które, jak poinformowali twórcy, pojawi się później, niż planowano (pierwotny termin to koniec 2008), bo w pierwszym kwartale 2009 roku.

Tak więc o poziomie gry przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. Miejmy nadzieję, że tytuł warty będzie oczekiwania.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 maja 2011, 20:52   wilklynch

ja ją przelazłem

wtorek, 25 listopada 2008, 19:28   ShadowNinja

Bajerancko // Widziałem już parę trailerów i muszę powiedzieć że ta gra może być hitem (o ile _GRINiści_ czegos nie spartolą). Szczególnie spodobał mi się trik z podkręcaniem pocisków, by miały zagięty tor lotu, co z kolei pozwala na trafienie zasłoniętego wroga.

wtorek, 25 listopada 2008, 15:57   ButcherBob

Ciekawe tylko // czy twórcy poszli w stronę bardziej komiksu czy filmu, bo prócz kilku wątków oba te dzieła są diametralnie różne. A w grze na bank będzie patent z _Clive Bakers Jerycho_ z kontrolą trajektorii lotu pocisku.

Podobne newsy

Studio Grin dokonuje masowych zwolnień

News
czwartek, 28 maja 2009

studio-grin-dokonuje-masowych-zwolnien Złe wieści dochodzą z siedziby studia Grin. W sieci pojawiły się informacje, że twórcy Bionic Commando zostali zmuszeni dokonać masowych zwolnień.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
1

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Coś starego, coś nowego, coś pożyczonego... Wszystko jest!

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z