Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSpec Ops: The Line za darmo w Humble Store

hraboll czwartek, 29 marca 2018, 20:22 News
Spec Ops: The Line
Spec Ops: The Line

Shooter z nadspodziewanie głębokim przesłaniem.

Przez niespełna 48 godzin Humble Store rozdawać będzie za darmo trzecioosobową strzelankę Spec Ops: The Line. Dzieło niemieckiego studia Yager łączy akcję z dojrzałą narracją skupioną na mrocznej stronie wojny. Gracze wpłyną na losy niewielkiego oddziału Delta Force, który w zasypanym piaskiem Dubaju stara się wykonać rutynową z pozoru misję. Splot niefortunnych zdarzeń wciągnie bohaterów do prawdziwego piekła na ziemi. Na Metacriticu średnia ocen dla pecetowej wersji wynosi 76/100. (Dodam od siebie, że to naprawdę wartościowa gra, którą pamiętam po latach i masie innych ogranych tytułów. Mocna rzecz, szczerze polecam – CormaC). Zainteresowanych darmowym egzemplarzem odsyłam TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 31 marca 2018, 16:08   jezzaile
... biały fosfor. Ta gra to po prostu dzieło sztuki. źródło naprawdę ciężkich "cytatów", które będą z wami długo po skończeniu rozgrywki. Nawet menu skrywa tajemnicę, a odkryłem to dopiero niedawno, parę lat po skończeniu gry. :D
sobota, 31 marca 2018, 16:03   jezzaile
Jedna z najlepszych gier w historii. Nie ma znaczenia że rozgrywka jest lekko drewniana, a piasek sypie się zawsze tak samo (skrypty, brak fizyki). Jak ktoś już zauważył fabuła gry czerpie garściami z jądra ciemności. Wciąga niesamowicie i często zaskakuje pomysłowością. W parze ze zmieniającą się psychiką głównego bohatera, idą też zmiany fizyczne. Warto śledzić wszystko od początku do końca i po prostu delektować się klimatem. Muzyka nawiązująca do czasów wojny w Wietnamie, wyraziste postacie, Dubaj...
sobota, 31 marca 2018, 8:49   lukaszsa
Tak czasem rzeczywiście zdaża mi się nie wyłapać wszystkiego ale takie jest życie a jest za krótkie więc wolę przeznaczać czas na rzeczy dla mnie ważniejsze lub zagrać w nową ciekawszą grę.
sobota, 31 marca 2018, 8:46   lukaszsa
@Scorpix rzeczywiście źle zrozumiałem twoją wypowiedź. Po prostu ostatnio za dużo na youtube siedzę i załamały mnie filmiki "Wyjaśniamy zakończenie filmu Xyz", "Wyjaśniamy fabułę filmu y". Jeszu nie lepiej uważniej oglądać i grać a następnie olać filmiki i zagrać po prostu w nową grę a zakonczenie zrozumieć tak jak my rozumiemy." I EastClintwood nie kreuję się na yntelygenta;) jestem raczej przeciętniakiem ale youtube mnie załamal tym bardziej że gry i filmy są tak robione żeby wszyscy zrozumieli.
piątek, 30 marca 2018, 13:31   Scorpix
@lukasza
Ty chyba mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś, bo główną warstwę fabularną i odczucia danych zdarzeń nie da się uniknąć, ale wiele mniejszych lub większych szczegółów w tle, które dodają bardzo dużo do fabuły już można przeoczyć. Nawet to jak wygląda przejście między scenami jest bardzo istotne, co pewnie ty zauważyłeś już po 5 minutach gry.
piątek, 30 marca 2018, 12:09   EastClintwood
@lukaszsa
Tym komentarzem to chyba chcesz zgrywać jakiegoś pseudointeligenta. Żeby wyłapać wszystkie smaczki trzeba grę przejść przynajmniej dwa/trzy razy. Filmiki mocno w tym pomagają. Dam głowę, że sam nie wyłapałeś wszystkich niuansów.
piątek, 30 marca 2018, 12:07   EastClintwood
Gorąco polecam każdemu, gra genialna jedna z najbardziej zapamiętanych przeze mnie produkcji. Wbrew temu co niektórzy mówią, że gra stoi niemal tylko fabułą to rozgrywka też jest dość przyjemna.
piątek, 30 marca 2018, 10:04   DarZ
@lukaszsa Co złego jest w tym, że znalazł jakieś materiały na YT? Osobiście też na takie trafiłem. A czy sam wpadłeś choćby na to, że fabuła prawie idealnie opiera się na schemacie "Jądra ciemności"? Bohaterowie obu dzieł przebywają taką samą drogę (w sferze psychicznej oczywiście).
piątek, 30 marca 2018, 8:33   lukaszsa
@Scorpix - Boże co się z tym światem dzieje, że ludzie potrzebują filmików wyjaśniających im fabułę gry czy filmu. Serio? Samodzielne myślenie to przeżytek? Spec Ops The Line grałem i tak to dobra gra w kilku momentach mnie poruszyła było takie: "Ej ale jak to ja tego nie chciałem zrobić, chciałem dokonać innego wyboru"

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, GamersGate i GOG.com (11.07-13.07)

News
piątek, 11 lipca 2014

-oferty-weekendowe-serwisow-cdppl-steam-gamersgate-i-gogcom-1107-1307 W tym tygodniu taniej można kupić m.in. gry Paradox Interactive, Goat Simulator, produkcje od 2K Games, strategie spod znaku Total War oraz kilka indyczych RPG-ów.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z