Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues – Premiera duchowego następcy Ultimy [WIDEO]

hraboll środa, 28 marca 2018, 9:01 News
pc

Prace nad grą trwały prawie pięć lat.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues wreszcie doczekała się premiery. Najnowsze dzieło Richarda Garriotta przez prawie trzy i pół roku przebywało we wczesnym dostępie na Steamie. Przez ten czas gra nabierała kształtów, obrastała w nowe treści (swoją drogą, proces ten będzie kontynuowany po rynkowym debiucie) i zabiegała o finansowe wsparcie. Do tej pory fani przekazali na jej produkcję ponad 13 milionów dolarów. Premierowa wersja została wyceniona na nieco ponad 140 złotych (aktualnie trwa promocja -15%). Za taką kwotę otrzymamy rozwiniętą narrację, bezklasowy rozwój postaci (nasz awatar może dysponować naprawdę unikalnym zestawem umiejętności) oraz szansę eksplorowania żywego, „oddychającego” świata.

Shroud of the Avatar to przygoda w starym, dobrym stylu. Tak naprawdę cała zabawa nabiera rumieńców w kooperacji lub choćby po przejściu w tryb online. W obu przypadkach mamy szansę obcowania ze światem kształtowanym przez decyzje innych graczy. Każdy awatar może kupować domy, a nawet całe miasta. Może też formować gildie i odciskać piętno na wewnętrznej ekonomii. Rzecz jasna, istnieje opcja odłączenia się od serwerów gry. W takim przypadku obcujemy z tradycyjną kampanią, w której to pomoc zaoferują nam jedynie enpece. Warto nadmienić, że projekt studia Portalarium nie został powiązany z dodatkowymi opłatami abonamentowymi. TUTAJ znajdziecie darmowego triala. 

Richard „Lord British” Garriott, ojciec kultowego cyklu Ultima, zareagował na premierę swojej najnowszej gry tymi słowami:

To ekscytujące, że osiągnęliśmy ten ważny etap. Nasi fani i fundatorzy byli niezwykle cierpliwi i niesamowicie pomocni na każdym etapie naszej podróży. Ze Shroud of the Avatar chciałem wrócić do swoich korzeni, a te są związane z projektowaniem gier. Chcieliśmy stworzyć bogatą historię, a także przywrócić sandboksowy styl rozgrywki. Styl wciągający i interaktywny.


Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 29 marca 2018, 6:01   DeeJayHMC
5 lat pracowali nad grą a nikt nie wpadł na to by poprawić archaiczne sterowanie...
środa, 28 marca 2018, 12:50   Rickerto
Duchowy następca duchowego przestępcy.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues - Testy już w przyszłym miesiącu

News
czwartek, 7 listopada 2013

shroud-of-the-avatar-forsaken-virtues---testy-juz-w-przyszlym-miesiacu Czy dzięki swojemu nowemu projektowi Richard Garriot, legendarny twórca Ultimy, odzyska swój dawny blask? Przekonamy się o tym nieprędko, ale wkrótce będzie można wstępnie ocenić jego kolejne dzieło. W grudniu rozpoczną się bowiem testy Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues – jego ufundowanej w ramach Kickstartera sieciówki.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z