Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

BattleTech: Zwiastun fabularny ujawnia datę premiery [WIDEO]

hraboll wtorek, 27 marca 2018, 19:58 News
PC

Wojna domowa to okazja do zbicia małej fortuny.

Harebrained Schemes (twórcy Shadowrun Returns) potwierdza, że BattleTech trafi do sprzedaży 24 kwietnia. W produkcji będziemy odgrywać rolę lidera grupy najemników, który podróżuje po kosmosie i wykonuje misje dla różnych – często skonfliktowanych ze sobą – frakcji. Każdy kontrakt powiązano z ciekawą narracją, turowymi potyczkami i możliwością negocjowania wysokości zapłaty.  

Nasz oddział składa się z ogromnych, zaawansowanych technologicznie maszyn bojowych. Wynik każdej potyczki zależy od posiadanego uzbrojenia, ukształtowania terenu czy umiejętności specjalnych. Każda wygrana przybliża nas do następnego sukcesu, bo nasze mechy ulepszamy częściami znalezionymi przy pokonanych wrogach. Opracowaną strategię można przetestować w trybie pojedynczej potyczki z AI. Developer umożliwi także rozkręcenie zabawy w wariancie PvP.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 27 marca 2018, 21:03   Shaddon
Nie mogę się doczekać. :) Teraz jeszcze Mech Warrior 5 i mam co robić do końca tego roku.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z