Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Good Life: Swery uruchamia kolejną zbiórkę na rolpleja dla psiarzy/kociarzy

Papkin wtorek, 27 marca 2018, 10:36 News

Twórca Deadly Premonition chce udowodnić, że „Dobre życie” wieść może nie tylko Kanye West (ft. T-Pain).

„Kolejną zbiórkę”, bo kiedy projektant D4: Dark Dreams Don't Die zbierał pieniądze na Figu, poniósł sromotną klęskę. Przypomnijmy pokrótce: rzecz ma być inspirowanym „Twin Peaks” i „Downton Abbey” rolplejem, w którym nowojorska fotograf przybywa do małego angielskiego miasteczka, gdzie stara się dociec przyczyn morderstwa jednego z członków lokalnej społeczności (a przy okazji zarobić swoimi fotografiami na spłatę długu). Pewną trudność w śledztwie może stanowić fakt, że mieszkańcy mieściny nocą zmieniają się w... koty lub psy. Więcej o projekcie pisaliśmy w tym miejscu.

Uprzednio projektant chciał zebrać 1,5 mln dolarów. Tym razem nieco powściągnął ambicje i poprosił o okrągłą sumę 643 744 $. Przy okazji uderzył się w pierś, twierdząc, że podczas zbiórki na Figu nie podzielił się z nami czytelną wizją tego, czym właściwie ma być nowa gra. Założenia fabuły i rozgrywki zgrabnie streszczono zatem na nowym trailerze, uzupełnionym o odezwę developera.Miesiące, jakie upłynęły od nieudanej kwesty, zespół White Owls przeznaczył na doprowadzenie builda do grywalnego stanu, co pomoże znaleźć zewnętrznych inwestorów. No i na dodanie opcji metamorfozy w psowate.

Jeśli zbiórka zakończy się sukcesem, gra powinna pojawić się na PS4 i PC w trzecim kwartale 2019. Projekt możecie wesprzeć pod tym adresem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 27 marca 2018, 13:43   JillSandwich
Nie tylko Kanye
Weezer też może

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z