Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Steam: Top 10 minionego tygodnia (18-24 marca)

hraboll poniedziałek, 26 marca 2018, 17:35 News

Far Cry 5 debiutuje, a Warhammer: Vermintide II przegrywa tylko z jednym tytułem.

Grand Theft Auto V i Assassin’s Creed Origins – produkcje przecenione okresowo o odpowiednio 50% i 40% – namieszały trochę w najnowszym zestawieniu bestsellerów na Steamie. Dzieło Rockstara wskoczyło na najniższy stopień podium, a przygody Bayeka zamykają pierwszą połowę stawki. Niesłabnącą popularnością cieszy się kooperacyjny Warhammer: Vermintide II, co obrazuje drugie miejsce w topce, a PUBG wciąż ma abonament na pozycję lidera.

Tuż za podium znajdziemy debiutującego jutro Far Cry’a 5. Dzieło studia Ubisoft Montreal pojawiło się w topce dwa razy (zresztą podobnie jak najnowszy Assassin's Creed), bo Steam nie rozróżnia w swoich zestawieniach różnych wydań gry (np. podstawowej i pakietu z dodatkami). Warto też odnotować ósme miejsce Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, która trafiła do sprzedaży w miniony piątek.

Pełna lista steamowych bestsellerów:

  1. Playerunknown’s Battlegrounds
  2. Warhammer: Vermintide II
  3. Grand Theft Auto V
  4. Far Cry 5
  5. Assassin's Creed Origins
  6. Far Cry 5
  7. Assassin's Creed Origins
  8. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  9. Counter-Strike: Global Offensive
  10. Final Fantasy XV: Windows Edition

Zeszłotygodniowe zestawienie znajdziecie w TYM miejscu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
3

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z