Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Banner Saga: „Trójka” nie oznacza pożegnania z uniwersum

Cursian piątek, 23 marca 2018, 16:41 News

Poznamy za to innych bohaterów.

Jeszcze tego lata ujrzymy zakończenie eskapady drużyny Rooka (bądź Alette), ale nie będzie to oznaczało pożegnania z zamieszkiwanym przez nich światem. Arnie Jorgensen ze studia Stoic poinformował w rozmowie z portalem PCGamesN, że jego koledzy z całą pewnością dostarczą więcej zawartości. Tworząc mapę gry zatroszczono się o nazwanie i krótkie opisanie wszystkich lokacji, nawet tych, w których nigdy nie zatrzymują się bohaterowie. To właśnie te miejsca mogą stać się podstawą nowych opowieści, trakujących o losach innych osób, starających się przetrwać w umierającym świecie. Gry miałyby mniejszą skalę niż trylogia, ale trafiałyby na rynek znacznie częściej. Wiadomo też, że po zakończeniu prac nad „trójką” studio zamierza rozwinąć The Banner Saga: Factions, czyli darmową grę sieciową skupioną na bitewnym obliczu gry.

Swoją drogą jeśli przepadacie za The Banner Saga, być może zainteresuje Was bliźniaczo podobne Ash of Gods, które świętuje dziś swoją premierę. Naszą opinię o dziele Aurum Dust poznacie w CDA 05/2018, zaś poniżej zobaczycie najnowszy zwiastun.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z