Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSFar Cry 5: Wygraj zestaw gadżetów [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 5 kwietnia 2018, 16:01 Konkurs

Premiera gry tuż, tuż. Aby umilić Wam oczekiwanie, proponujemy konkurs, w którym do wygrania jest jeden z dziesięciu zestawów z gadżetami związanymi z FC5.

Akcja gry toczy się w fikcyjnym hrabstwie Hope na terenie stanu Montana w USA. Jak widać na screenach i filmikach, spotkać tam można bardzo różnorodne, czasem wręcz dziwaczne postacie – rarmerów, rednecków, myśliwych, żołnierzy, kowbojów, bezdomnych, policjantów i wielu, wielu innych. 

Zadaniem konkursowym jest stworzenie własnej postaci, która mogłaby wystapić w Far Cry’u 5. Praca konkursowa może przyjąć formę rysunku lub zdjęcia w odpowiednio wystylizowanym stroju. Dołączcie do tego imię i krótką historię postaci. Liczy się oryginalność i pomysłowość, choć poczucie humoru też nie zaszkodzi.

Do wygrania są następujące zestawy gadzetów:

Miejsca 1-3

 • figurka Josepha Seeda
 • koszulka Far Cry 5
 • czapeczka Far Cry 5
 • otwieracz do butelek z niedźwiedziem
 • komplet podkładek pod piwo

Miejsca 4-9

 • koszulka Far Cry 5
 • czapeczka Far Cry 5
 • otwieracz do butelek z niedźwiedziem
 • komplet podkładek pod piwo

Miejsce 10

 • koszulka Far Cry 5
 • komplet podkładek pod piwo

Figurka(Kliknij, aby zobaczyć powiększony)

Koszulka

Czapeczka

Otwieracz do butelek

Komplet podstawek pod piwo


Zgłoszenia w formie linku do pracy proszę umieszczać w komentarzach pod tym newsem. Praca musi zostać zamieszczona w sposób publiczny, by każdy mógł ją zobaczyć bez zakładania konta w danym serwisie. Prace niespełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w konkursie. W przypadku podesłania kilku prac pod uwagę będzie brana tylko pierwsza.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do piątku włącznie (30 marca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Wybór zwycięzców był ciężki. W niektórych pracach bardziej spodobały nam się rysunki i zdjęcia, w niektórych opisy, ale była też część, która uzyskała nasze uznanie za oba te elementy. Tym niemniej nawet liczba zgłoszeń, które uznaliśmy za fajne była spora i najpierw mieliśmy sporą zagwozdke, które zakwalifikowac do finałowej dziesiątki, a potem jak je wyróżnić. W końcu jednak udało nam się ułożyć listę finalistów. Oto ona:

Miejsca 1-3

Miejsca 4-9

Miejsce 10

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy (na wszelki wypadek podajcie też rozmiar koszulki, choć nie wiem, czy będzie możliwość wyboru). Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Far Cry 5" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 6 kwietnia 2018, 19:25   Dominik1989
Nie rozumiem, jakim cudem ktoś kto ma buty nike i jest przebrany za tygrysa zdobył nagrodę. Przecież nic z tych rzeczy ani rekwizytów nie pasuje do lat 1950!!! Maska, kafelki, buty. W ogóle wygrały same postacie typu "mordercy". Nie jestem przeciwny wszystkim wygranym, ale nagroda za 10 miejsce to wstyd
czwartek, 5 kwietnia 2018, 17:58   pr0sh4d0w
Znowu kolejna porażka...
czwartek, 5 kwietnia 2018, 16:38   krzychus86
Tym razem mi się nie udało ( trzeba czekać na następne konkursy tego typu zorganizowane przez CD ACTION ) mimo wszystko gratulacje dla zwycięzców , tak na marginesie najbardziej podoba mi się praca Farbnika.
sobota, 31 marca 2018, 19:39   tekken222
https:imgur.com/a/5aL8C Dwójka nielegalnych imigrantów, ukrywająca się przed wymiarem sprawiedliwości. Pan Rysio wspólnie ze swoim pojętnym uczniem Czesiem, lubują się w sztukach kulinarnych. W ostatnim czasie upodobali sobie bardzo specyficzny składnik jakim jest ludzkie mięso. Pan Rysio twierdzi, że taka dieta jest bardzo bogata w wysokiej jakości białka, które dobrze wpływają na jego nadciśnienie tętnicze....
piątek, 30 marca 2018, 23:59   jdzbanekgmail222
https:imgur.com/a/c1tbb
piątek, 30 marca 2018, 23:54   lorddollmaster
https:imgur.com/a/7jczH
piątek, 30 marca 2018, 23:43   jezzaile
https:imgur.com/a/RjNUTJonathan bullock
Obwoźny handlarz. Towar na sprzedaż transportuje na grzbiecie wytresowanego niedźwiedzia. Odwiedza każde miasteczko na terenie hrabstwa, a dzięki zachowaniu neutralności, ma pełną swobodę podróżowania.
Wśród mieszkańców hrabstwa Hope krąży takie powiedzenie: "Tam gdzie zjawi się Bullock, jest też i Molly."
piątek, 30 marca 2018, 23:42   Tomson123
https:imgur.com/a/0ekOk
piątek, 30 marca 2018, 23:42   Skersi
To i coś ode mnie :D Anvija (z cyklu, tworze nicki waląc w klawiaturę) - Kobieta lat 32, samotnik, strzelec wyborowy, 5 lat w Wietnamie. Po powrocie nie wiedziała co ze sobą zrobić, jedyną sensowną opcją wydawało się spożytkowanie swoich umiejętności. Tak oto zostaje najemnikiem, płatnym morderca, eliminującym swoje kolejne cele, dyskretnie, po ciuchu, tak jak ją wyszkolono. Wędrując od zlecenia do zlecenia trafia do stanu Montana i miejsca, w którym.. Zaczyna czuć że znów żyje.https:imgur.com/a/g7A8I
piątek, 30 marca 2018, 23:27   JillSandwich
"Some folks are born, made to wave the flag
Ooh, they're red, white and blue.
And when the band plays Hail to the Chief
Ooh, they're pointing the cannon at you, Lord"
https:m.imgur.com/a/2Apkj
Nick nie jest militarnym synem.
A może jednak?
(wybaczcie kompletny brak rysowniczego talentu)

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Konkurs – wygraj router Mercusys MR70X [ZAKOŃCZONY]

News
wtorek, 20 lipca 2021

konkurs--wygraj-router-mercusys-mr70x-zakonczony Zaczęły się wakacje, ale pogoda na razie jest w kratkę. Deszczowe dni przed komputerem uprzyjemnić może dobry router, który zadba też o komfort pracy zdalnej innych domowników, sprawnie obsługując wiele urządzeń. W naszym konkursie wygrać można jeden z trzech egzemplarzy modelu Mercusys MR70X.

Komentarzy:
63

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
5

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
1

Trwalsze niż ze spiżu. Z R’lyeh, przez Avalon, aż do Osaki.

Komentarzy:
3

A gigantyczne ślimaki strzelają z działek.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z