Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS„Five Nights at Freddy’s: Zwyrodniali” – Wygraj egzemplarz książki [ZAKOŃCZONY]

Ghost środa, 28 marca 2018, 14:17 Konkurs
Five Nights at Freddy’s: Zwyrodniali
Five Nights at Freddy’s: Zwyrodniali

W związku z premierą drugiego tomu mamy dla Was kolejny konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu egzemplarzy książki.

Tak pisze o niej wydawca:

Kontynuacja bestsellerowej serii „Srebrne Oczy”! 

Od strasznych wydarzeń w Pizzerii Freddy’ego Fazbeara minął rok. Charlie próbuje zapomnieć o tamtych przeżyciach; teraz, w nowej szkole, chce zacząć wszystko od nowa i żyć jak normalna, wesoła nastolatka. Wciąż jednak dręczą ją koszmary o zamaskowanym mordercy i czterech makabrycznych lalkach. Mimo to ma nadzieję, że nic złego jej już nie spotka.

Zmienia zdanie, gdy niedaleko jej szkoły zaczynają się pojawiać ciała, na których widnieją tak dobrze znane jej ślady. Świat przerażających tworów jej ojca znowu ją dopadł… i tym razem nie pozwoli jej tak łatwo się wymknąć.


Fabuła gry i pierwszego tomu powieści zaczynała się w pizzeri. Zadaniem konkursowym jest zaproponować, w jakim jeszcze inny miejscu może dziać się akcja tej serii horrorów. Propozycja może być śmieszna, dziwna, straszna. Napiszcie też, dlaczego sądzicie, że to dobra lokalizacja dla fabuły tego cyklu. Propozycja musi się zmieścić w jednym komentarzu pod tym newsem. 

Na zgłoszenia czekamy do środy włącznie (21 marca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Po przejrzeniu Waszych zgłoszeń zdecydowaliśmy się uhonorać książkami następuące pomysły:

sukubulus

Moja propozycja to: rzecz dzieje się na komisariacie policji. Po dokonanej zbrodni animatrony zostają przeniesione na komisariat jako dowody zbrodni, lecz w nocy się aktywują, siejąc strach wśród policjantów na nocnej służbie jak i osadzonych w areszcie. Po czym okazuje się, że w jednym z tych animatronów ukrywał się morderca.

szreder1995

Szpital, do którego trafia bohaterka powieści szukając pomocy Uznają ją za obłąkaną i ze względu na jej wiek trafia na oddział pediatrii, gdzie znajdują się animatroniki, mające rozweselać dzieci, które się tam znajdują Do osiągnięcia pełnoletności zostało jej 5 dni po czym zostanie przeniesiona na inny oddział z dala od makabrycznych lalek. Charlie nawiązuje znajomość z nowymi osobami, które pomagają jej w przetrwaniu. Nie ma co liczyć na dorosłych bo kto uwierzyłby dziecku w taką nieprawdopodobną historię.

shadowqelivek

Duża publiczna łazienka w jakiejś ogromnej galerii handlowej. Sprzątajace tam animatroniki niekoniecznie myślą tylko o sprzątaniu, a brak kamer w pewnych pomieszczeniach oraz boczne przejścia dałyby nowe możliwości na urozmaicenie rozgrywki.

PanBrzoza90

Akcja mogłaby się dziać na promie kosmicznym. Ludzkość postanowiła stworzyć nowe animatroniki aby móc przeprowadzić badania na marsie lecz podczas lotu, jedyny człowiek na pokładzie zauważa, że dzieje się coś niepokojącego. Będąc sam z morderczymi machinami musi podołać wyzwaniu i dotrzeć do bazy na marsie. Nie może uciec będąc na orbicie i jednocześnie musi walczyć o swoje życie.

SerwusX

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Animatroniki grasowałyby na 35 piętrze, gdzie zsyłani byliby wszyscy studenci, którzy nie zdali egzaminu inżynierskiego. Tam niedoszli absolwenci musieliby w towarzystwie Freddy’ego i spółki kopać kilofami Bitcoiny, aby odpracować kasę za stypendia. To świetne miejsce, ponieważ studenci w końcu mieliby szansę poobcować z trochę nowszym sprzętem!|Tylko zwierzaków szkoda, znając studentów na pewno by je zepsuli albo wpędzili w alkoholizm.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - FNAF Zwyrodniali" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 21 marca 2018, 21:40   whitgurl
A może by tak dom dziecka? animatroniki zostały przeniesione, aby "umilać" dzieciom czas. Albo muzeum. Trafiają tam na wystawę robotów itp.
środa, 21 marca 2018, 21:18   SerwusX
Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Animatroniki grasowałyby na 35 piętrze, gdzie zsyłani byliby wszyscy studenci, którzy nie zdali egzaminu inżynierskiego. Tam niedoszli absolwenci musieliby w towarzystwie Freddy’ego i spółki kopać kilofami Bitcoiny, aby odpracować kasę za stypendia. To świetne miejsce, ponieważ studenci w końcu mieliby szansę poobcować z trochę nowszym sprzętem!
Tylko zwierzaków szkoda, znając studentów na pewno by je zepsuli albo wpędzili w alkoholizm.
środa, 21 marca 2018, 17:50   PanBrzoza90
Akcja mogłaby się dziać na promie kosmicznym. Ludzkość postanowiła stworzyć nowe animatroniki aby móc przeprowadzić badania na marsie lecz podczas lotu, jedyny człowiek na pokładzie zauważa, że dzieje się coś niepokojącego. Będąc sam z morderczymi machinami musi podołać wyzwaniu i dotrzeć do bazy na marsie. Nie może uciec będąc na orbicie i jednocześnie musi walczyć o swoje życie.
środa, 21 marca 2018, 16:53   Umk3
Przyszła mi do głowy pewna myśl że kolejna odsłona FNAF'a mogła by się rozgrywać w Egipcie. Wcielilibyśmy się w archeologa który ma za zadanie przeszukać i opisać podziemia piramidy. W środku odkrywamy sarkofagi w których znajdują się animatroniki. Po dłuższym pobycie i po dłuższych obserwacjach dostrzegamy że animatroniki same zmieniają położenie. Spokojna eksploracja stanie się prawdziwym horrorem. ;D
poniedziałek, 19 marca 2018, 22:38   mika19
Czas wolny to czas odpoczynku
każdy powie szczerze.
Kto może wyjeżdża, nawet na rowerze.
Nie wszyscy tak jednak czas wolny spędzają.
Są bowiem tacy co Kraków kochają!
Ja także Kraków kocham i mówię Wam prędzej,
że maniaków Krakowa jest z każdym dniem więcej.
Wszyscy, którzy Kraków bardzo dobrze znają,
W Krakowie wakacje spędzają, bo wiedzą, że
dzięki wakacjom i Krakowowi odpoczynek mają!
poniedziałek, 19 marca 2018, 16:13   Damciu91
Ja myślę że dobrym miejscem byłoby centrum handlowe
Animatroniki dobrze by się tam prezentowały a i samo miejsce jest teraz mocno na czasie w Polsce ; )
niedziela, 18 marca 2018, 22:25   Arctix77
Według mnie ciekawą kontynuacją byłoby połączenie FNAF oraz motywu z filmów "Noc w muzeum". Chodziłoby o to, że kilka lat po zamknięciu domu strachu z 3 odsłony gry powstało nowe miejsce, jakim jest muzeum technologii/animatroniki. Byłyby tam roboty ze znanych nam pizzerii, oraz wielu innych miejsc, w których pojawiły się podobne maszyny. Wcielilibyśmy się w rolę nocnego stróża, którego zadaniem jest patrolować budynek, uspokajać maszyny i nie dopuścić do ich ucieczki, a co najważniejsze przetrwać do 6AM :)
niedziela, 18 marca 2018, 21:18   xeinap
Moim zdaniem najlepszym miejscem na akcję tej książki byłby ośrodek dla nadpobudliwych, wrażliwych ludzi. Budynek byłby cały różowy, a wnętrze pełne materacy, wielkich pluszaków i tego typu rzeczy. Zabawnie by wyglądała taka lalka/robot chodzący sobie po jasnych, prostych korytarzach. Wszystko to wyglądałoby na tyle nieprawdopodobnie, że ludzie dopiero po dłuższym czasie by się zorientowali, że to się dzieje naprawdę. Część pacjentów mogłaby ześwirować i próbować zabić resztę, a normalni musieliby się ukryć
niedziela, 18 marca 2018, 19:59   happyvirus
Moim zdaniem, dobrą lokalizacją na kolejną część akcji tych horrorów, byłoby muzeum figur woskowych. W końcu kto by się spodziewał, że eksponat może nocą czychać na nieuważnego stróża? :))
niedziela, 18 marca 2018, 16:34   Puncol
Uważam, że dobrą lokalizacją na kolejną akcję tej serii horrorów byłby dom samego twórcy Freddiego, Scotta Cawthon'a! Oczywiście podczas tworzenia i rozmyślania nad następną częścią przygód naszej "maskotki"... Ciekawie, że twórca może przenieść do rzeczywistości swoje projekty i ożywić je na tyle, aby stanowiły zagrożenie.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Konkurs – wygraj router Mercusys MR70X [ZAKOŃCZONY]

News
wtorek, 20 lipca 2021

konkurs--wygraj-router-mercusys-mr70x-zakonczony Zaczęły się wakacje, ale pogoda na razie jest w kratkę. Deszczowe dni przed komputerem uprzyjemnić może dobry router, który zadba też o komfort pracy zdalnej innych domowników, sprawnie obsługując wiele urządzeń. W naszym konkursie wygrać można jeden z trzech egzemplarzy modelu Mercusys MR70X.

Komentarzy:
63

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
5

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
1

Trwalsze niż ze spiżu. Z R’lyeh, przez Avalon, aż do Osaki.

Komentarzy:
3

A gigantyczne ślimaki strzelają z działek.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z